کد خبر: 746005 A

رحمانی‌فضلی تاکید کرد:

نشست ستاد مدیریت بحران با حضور وزیر کشور و نمایندگان ارشد دستگاه‌ها با موضوع ارائه گزارش دستگاه‌های مختلف برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، وزیر کشور در این نشست با بیان اینکه سیل تمام می‌شود اما مشکلات باقی می‌ماند گفت: دستگاه‌ها برنامه‌هایشان را به ما ارائه دهند و ما در دولت این روند برنامه‌ها را پیگیری می‌کنیم. منابع و هماهنگی در سطوح بالاتر چنانچه لازم باشد انجام می‌شود و همه باید همکاری کنیم تا اقدامات انجام شود.

عبدالرضا رحمانی فضلی با اشاره به دیدار شب گذشته مسئولان با رهبر انقلاب گفت: هدف از این جلسه پیرو ملاقاتی بود که روز گذشته با رهبر انقلاب درباره بررسی آخرین وضعیت مناطق سیل زده و اقدامات انجام شده داشتیم. در این جلسه گزارشی از سوی جهانگیری معاون اول رییس جمهور، ستاد کل نیروهای مسلح و وزارت کشور ارائه شد و ایشان راهنمایی و توصیه هایی داشتند.

وی ادامه داد: رهبر انقلاب نکته‌ای را به‌جا و به‌موقع تذکر دادند و این موضوع دغدغه همه ما است. سیل تمام می‌شود اما مشکلات باقی می‌ماند. رهبر انقلاب خسارت‌های جانی و مالی را مطرح کردند و از دستگاه‌های اجرایی خواستند سریع‌تر این مشکلات را پیگیری و برای رفع آن تلاش کنند.

وزیر کشور ادامه داد: باید دغدعه رهبر انقلاب را رفع کنیم. در مرحله مقابله هستیم که خدمات‌رسانی اولیه باید تقویت شود. هر دستگاهی که متولی امر خاصی است باید اقدامات لازم را انجام دهد تا طبق زمان‌بندی که دوستان در استان‌ها ارائع می‌کنند برنامه‌ها را پیگیری کنیم.

وی تاکید کرد: مردم با مشکلات مواجه هستند و نگرانی‌های بسیاری دارند که باید این مشکلات رفع شود. دستگاه‌ها برنامه‌هایشان را به ما ارائه دهند و ما روند برنامه‌ها را در دولت پیگیری می‌کنیم. منابع و هماهنگی در سطوح بالاتر چنانچه لازم باشد انجام می‌شود و همه باید همکاری کنیم تا اقدامات انجام شود.

سیل رحمانی فضلی وزیر کشور مناطق سیل زده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر