کد خبر: 745392 A

سردار اشتری:

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه ۲۳ استان کشور درگیر سیل و بارندگی هستند، تاکید کرد: با توجه به موج بازگشت سفرهای نوروزی مردم به توصیه‌های پلیس درخصوص وضعیت جاده‌ها و راه‌ها توجه داشته باشند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سردار حسین اشتری در بازدید از شهر گمیشان در جمع خبرنگاران گفت: در حال حاضر ۲۳ استان کشور درگیر سیل و بارندگی شدید هستند و تعداد از جاده‌‌ها و محورهای مواصلاتی مسدود هستند.

وی با تاکید بر اینکه مردم به جز موارد خیلی ضرور از سفر پرهیز کنند، اظهار داشت: خوشبختانه مردم همکاری بسیار خوبی با نیروی انتظامی داشته‌‌اند اما مشکلات بسیاری در جاده‌ها داریم.

فرمانده ناجا با اشاره به دور برگشت سفرهای نوروزی تصریح کرد: موج برگشت سفرها شروع شده و به هموطنان توصیه می‌‌کنیم قبل از برگشت اطلاعات لازم را درخصوص وضعیت آب و هوا و جاده‌ها کسب کنند و همچنین تجهیزات لازم را به همراه داشته باشند.

اشتری با اشاره به بازدیدش از شهرهای آق‌‌قلا و گمیشان خاطرنشان کرد: اقدامات خوبی با همکاری مردم در این شهرها انجام شده اما آسیب بزرگی به مردم و شهرها بر اثر سیل وارد شده است. اگرچه آب برخی از مناطق شهر تخلیه شده و سطح آب کاهش پیدا کرده اما همچنان آب بخش‌‌‌‌هایی از دو شهر تخلیه نشده است.

وی ادامه داد: امیدوارم با همکاری خوبی که بین مردم و نیروهای امدادی و پلیس وجود دارد شاهد کاهش آبگرفتگی در روستاها و شهرها باشیم. 

فرمانده ناجا با بیان اینکه مردم به مطالب مسئولان درخصوص تخلیه برخی مناطق شهر توجه داشته باشند، ابراز داشت: نیروی انتظامی با همه ظرفیت از ابتدای این حوادث در کنار مردم بوده است و در بحث امدادرسانی به مردم کمک می‌‌‌کنند.

سردار حسین اشتری سردار اشتری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر