کد خبر: 744772 A

معاون دانشگاه خبر داد؛

معاون بین الملل دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گفت: معاونت بین الملل می‌تواند چهار راه ایجاد تسهیلات برای پیشرفت سایر گروه های دانشگاه باشد.

به گزارش ایلنا به نقل از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، بابک شریف کاشانی گفت: در حال حاضر ارتباطات خوبی در زمینه جذب دانشجو با کشورهای همسایه در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی ایجاد شده است.

وی از همکاری‌های علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در زمینه تبادل استاد و دانشجو با کشورهای مطرح دنیا خبر داد و گفت: ایجاد دوره‌های کوتاه مدت مدون، معرفی توانمندی‌های دانشگاه به دنیا و توجه بیش از پیش به توانمندی‌های دانشجویان تحصیلات تکمیلی از برنامه‌های معاونت بین الملل دانشگاه در سال ۹۸ است.

شریف کاشانی گفت: با توجه به سند آمایشی، دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی اولین دانشگاهی در کشور است که فعالیت‌های گسترده فرامنطقه ای در تمامی رشته‌ها را در دستور کار خود دارد؛ همکاری با دانشگاه‌های فرانسه گواه این موضوع است که امیدواریم در سال ۹۸ این مهم گسترش یابد.

وی ادامه داد: در زمینه بین المللی سازی نگاه و توجه دانشگاه صرفاً به علوم پایه و بالینی و یا حتی به یک رشته خاص نیست چرا که هدف گسترش تعاملات بین المللی در تمام رشته‌ها است.

تحصیلات تکمیلی دانشجو علوم پزشکی شهید بهشتی فرانسه دانشگاه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر