کد خبر: 744744 A

شهردار منطقه ۱۱ تهران به مناسبت دهم فروردین روز جهانی ساعت زمین از خاموشی المان‌های میدان حر و میدان حسن آباد همراه با سایر کشورهای جهان با هدف پیوستن به برنامه بین‌المللی ساعت زمین خبر داد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۱، نصراله آبادیان شهردار منطقه گفت: شهرداری منطقه ۱۱ روز ۳۰ مارس ۲۰۱۹ مصادف با ۱۰ فروردین ۱۳۹۸ به وقت محلی ۲۰:۳۰ الی۲۱:۳۰ با خاموشی المان‌های مهم سطح منطقه به مدت یک ساعت با هدف فرهنگ‌سازی در زمینه صرفه جویی مصرف انرژی، مقابله باتغییرات اقلیمی و حفظ تنوع زیستی با شعار ("Reduce, Reuse, Change the way we live ") تغییر شیوه زندگی با کاهش مصرف و استفاده مجدد به طرح بین‌المللی ساعت زمین می‌پیوندد. 

آبادیان با بیان این که شهرداری منطقه ۱۱ همگام با سایر ارگان‌ها و نهادهای دولتی از سال ۲۰۱۱ میلادی به این طرح پیوسته است؛ افزود: همزمان با دو المان مهم منطقه سایر ساختمان‌های اداری شهرداری منطقه ۱۱ به مدت یک ساعت به این طرح هماهنگ می پیوندند. 

 وی خاطر نشان کرد: آموزش های شهروندی و تبلیغات محیطی انجام شده در این خصوص به منظور ایجاد حساسیت محیط زیستی میان شهروندان در دستور کار اداره محیط زیست قرارگرفته است.

انرژی زمین صرفه جویی کشورهای جهان تبلیغات محیطی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر