کد خبر: 743275 A

معاون ترافیکی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ اعلام کرد:

سرهنگ مجید رضایی معاون ترافیکی پلیس راهور پایتخت اعلام کرد: عوامل پلیس راهور تهران بزرگ در شب‌های نوروز طی دو شیفت سوم (۲۱:۰۰ تا ۰۰:۰۰) و چهارم (۰۰:۰۰ تا ۰۷:۰۰) در خیابان‌ها، معابر و بزرگراه‌های پایتخت حضور جدی دارند.

به گزارش ایلنا به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ، سرهنگ رضایی اظهار داشت: در شب‌های نوروزی و ایام تعطیلات، عوامل پلیس راهور در تمامی بزرگراه‌های تهران بزرگ مانند آزادگان، همت، حکیم، مدرس، صدر، چمران و ... در قالب چندین تیم مختلف در دو شیفت در حال گشت‌زنی هستند که در این میان عوامل گشت نامحسوس پلیس راهور نیز حضور دارند، هم‌چنین در بزرگراه‌ها یک تیم برای انجام تست الکل نیز مستقر شده که با رانندگانی که مرتکب تخلفات حادثه‌ساز می‌شوند، برخورد جدی خواهند داشت.

معاون ترافیکی پلیس راهور فاتب در ادامه افزود: چنانچه خودرویی که مرتکب تخلفات حادثه‌ساز شده باشد توقیف شود، پس از ارجاع به مقام قضایی با توجه به نوع تخلف و بنا به تشخیص مرجع قضایی خودروی متخلف تا ۲۱ روز در پارکینگ باقی خواهد ماند.

رضایی در پایان اظهار داشت: در شب‌های نوروزی علاوه بر گشت‌ها و سایر عوامل مستقر در معابر پایتخت، رصد دوربینی توسط مرکز کنترل ترافیک تهران بزرگ نیز در حال انجام است و وسایل نقلیه‌ای که با تخلفات حادثه‌ساز در حال تردد در سطح شهر هستند، شناسایی شده و فورا به عوامل پلیس راهور مستقر در محدوده خودروی خاطی اطلاع‌رسانی می‌شود و با خودروی متخلف برخورد قانونی انجام خواهد شد.

بزرگراه پایتخت پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ پلیس راهور معاون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر