کد خبر: 742977 A

برای پیگیری دستور وزیر رفاه جهت کمک به سیل زدگان؛

رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از سفر معاون امور تعاون این وزارتخانه برای پیگیری دستور شریعتمداری خبر داد.

به گزارش ایلنا، رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اینکه محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به منظور حمایت همه جانبه از هموطنان سیل اخیر دستور بسیج همه امکانات سازمانها و دستگاههای تابعه وزارتخانه را صادر کرده اند اظهار داشت : حمایت همه جانبه از آسیب دیدگان سیل اخیر اولویت همه سازمان ها ، صندوق ها و دستگاه های تابعه این وزراتخانه می باشد.

کردونی  تصریح کرد :  در همین راستا محمد کبیری معاون امور تعاون وزارتخانه برای پیگیری دستور وزیر و اطمینان از وجود هماهنگی های لازم  و به منظور نظارت مستقیم بر  کمک رسانی ادارت کل تابعه وزراتخانه به هموطنان آسیب دیده در سیل اخیر به استان گلستان سفر خواهند کرد .

وی  با اشاره به اقدامات  سازمانها و دستگاههای زیر مجموعه وزارتخانه از ابتدای  وقوع سیل اخیر گفت : کلیه سازمانهای تابعه وزارتخانه و بانکها از جمله سازمان بهزیستی ، صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر ، صندوق بازنشستگی کشوری و صنایع شیر ایران همه امکانات منطقه ای خود را برای کمک به آسیب دیدگان بسیج کرده اند.

وی اظهار داشت : با حضور معاون امور تعاون وزارتخانه در استان گلستان ، تجمیع و هدفمند شدن حمایت های ضروری از آسیب دیدگان سیل اخیر در چارچوب امکانات و اختیارات وزارتخانه تسریع خواهد شد .

سیل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر