کد خبر: 742718 A

سردار اشتری مطرح کرد:

فرمانده ناجا با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) گفت: کلیه کارکنان این نیرو باید اقتدار، عدالت، اخلاق و رافت اسلامی را سرلوحه کار خود قرار دهند.

به گزارش ایلنا، سردار "حسین اشتری" صبح امروز در قرارگاه نوروزی پلیس اصفهان حاضر شد و اظهار داشت: پیام نوروزی حضرت آقا مبنی بر "رونق تولید" می بایست سرلوح کارمان باشد، رونق تولید یک مسئله کلیدی است که اگر تولید افزایش یابد، شغل ایجاد می شود و به تبع آن جرایم کم تر و امنیت بیشتر می شود که کارکنان پلیس تدابیر فرمانده کل قوا را سرلوحه کار خود قرار می دهند و یک تکلیف شرعی می دانند.

وی افزود: رهبر فرزانه انقلاب بر همه امور کشور احاطه کامل دارند و تدابیر و فرمایشات ایشان را هر جا اجرایی کردیم موفق شدیم که همه مسئولان و مردم نیز می بایست فرامین مقام معظم رهبری را دنبال کنند تا موفق باشیم.

سردار اشتری با اشاره به اینکه فرمانده کل قوا فرمودند "ناجا ویترین نظام است و نیروی انتظامی باید در تراز جمهوری اسلامی ایران باشد" بیان داشت : کلیه کارکنان این نیرو باید اقتدار، عدالت ، اخلاق و رافت اسلامی داشته باشند زیرا که ویترین نظام هستند و اقتدار یعنی اینکه مردم حق را به پلیس بدهند و کار او را تایید کنند که این با خشونت تفاوت دارد.

این مقام ارشد انتظامی بیان داشت: کارکنان نیروی انتظامی با سارقان مسلح ، افراد شرور و کسانی که به حقوق شهروندان تجاوز کنند برخورد قاطع و قانونی می کند ولی با عامه مردم برخورد خوب و خداپسندانه ای دارد.

فرمانده ناجا ادامه داد: استان اصفهان استانی ویژه و حساس است و نقش مهمی در دوران دفاع مقدس و انقلاب ایفا کرده که پلیس این استان و کشورمان نیز می بایست در خور و شان مردم، جامعه و تراز جمهوری اسلامی باشد.

وی با اشاره به حادثه تروریستی جاده "خاش-زاهدان" که جمعی از جوانان انقلابی استان اصفهان به شهادت رسیدند بیان داشت : حضرت آقا فرمودند "درود بر شهدا ، درود بر مردم اصفهان، درود بر سپاه پاسداران ، درود بر ناجا ، درود بر ارتش " که این مهم رضایت ایشان از مردم اصفهان را نشان می دهد.

سردار اشتری ادامه داد: فرماندهان، مدیران و کارکنان نیروی انتظامی استان اصفهان مدیران خوب و ولایی هستند و از توانمندی بالایی برخوردار می باشند که این برکت و نعمت است.

این مقام ارشد انتظامی از افزایش رضایتمندی مردم از پلیس در کل کشور و به تبع آن در استان اصفهان خبر داد و تصریح کرد: به لطف الهی میزان رضایتمندی مردم از پلیس افزایش یافته و روند رو به رشدی داشته است که از زحمت کلیه کارکنان نیروی انتظامی تشکر می کنم.

فرمانده ناجا اضافه کرد: سردار "معصوم بیگی" توانسته در استان اصفهان به خوبی تامین امنیت و رضایتمندی مردم را کسب کند که از او تشکر می کنم.

عالی ترین مقام انتظامی کشور بیان داشت : موضوع سرقت ها یک موضوع نگران کننده است که متاسفانه روندی رو به رشد داشته ، هرچند دستگیری ها نیز افزایش یافته و این موضوع که کشوری نیز است دلایل مختلفی دارد که می بایست همه دست به دست هم بدهیم تا وقوع و افزایش انواع سرقت ها مهار شود.

وی اضافه کرد: یکی دیگر از دغدغه های پلیس موضوع مواد مخدر است که نیروی انتظامی اقدامات خوبی انجام داده و در سال 97 کشفیات زیادی داشته که این روند همچنان ادامه دارد.

سردار اشتری داشتن روحیه خوب و نشاط کارکنان پلیس را از موارد مهم در پیشبرد اهداف ناجا دانست و اظهار داشت: فرماندهان و مدیران و کارکنان می بایست نشاط داشته باشند، روحیه جهادی و انقلابی در کارهایشان باشد که حتما موفق می شوند و هیچ بن بستی در نیروی انتظامی نیست.

این مقام انتظامی به موضوع کشف حجاب در خودروها نیز اشاره کرد و بیان داشت: اگر در خودرویی کشف حجاب شود برای بار اول تعهد اخذ می شود و باردیگر خودرو توقیف خواهد شد و نیروی انتظامی طبق فرمایشات رهبر معظم انقلاب با ناهنجاری ها "مدبرانه و عاقلانه برخورد" می کند.

فرمانده ناجا در پایان با اشاره به اینکه استان اصفهان یک استان مسافرپذیر است و کار پلیس این استان حساس و سنگین می باشد بیان داشت: پلیس استان اصفهان می بایست با به کارگیری کلیه توان از وقوع تصادفات جاده ای و دیگر جرایم پیشگیری کند و برای رعایت قوانین تذکر دهد و اگر راننده ای پرخطر مشاهده شد حتما برخورد قاطع و قانونی انجام شود، هر چند طبق گزارش ها در حوزه تصادفات جاده ای با کاهش خوبی نسبت به سال قبل مواجه بوده ایم اما این روند می بایست تداوم داشته باشد.

اقتدار سردار اشتری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر