کد خبر: 741901 A

مدیرکل دفتر نوسازی و فناوری اطلاعات سازمان شهرداری‌ها:

مدیرکل دفتر نوسازی، تحول اداری و فناوری اطلاعات سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور از ابلاغ اساسنامه ۴۲ سازمان وابسته به شهرداری‌های‌ کشور در سال ۹۷ خبر داد.

به گزارش ایلنا، عباس کرکه‌‌‌آبادی درباره جزییات این خبر گفت: از ابتدای سال ۹۷ تاکنون اساسنامه ۴۲ سازمان وابسته به شهرداری مطابق با الگوهای ابلاغی وزیر کشور در دو قالب اساسنامه سازمان‌های وابسته به شهرداری‌های مراکز استان و اساسنامه سازمان‌های وابسته به شهرداری‌های غیرمراکز استان ابلاغ شده است.

وی با بیان اینکه اغلب اساسنامه‌‌های ابلاغی مربوط به شهرداری‌‌های غیرمراکز استان است، اظهار داشت: ۹ اساسنامه ابلاغی مربوط به ‌شهرداری‌‌های استان تهران و پس از آن بیشترین اساسنامه‌ها مربوط به شهرداری‌‌های استان‌‌های اصفهان و البرز است.

مدیرکل دفتر نوسازی، تحول اداری و فناوری اطلاعات سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور ادامه داد: اساسنامه‌های مذکور پس از پیشنهاد شهرداری‌های متقاضی، تصویب در شورای اسلامی شهر ذیربط و تأیید دفاتر تخصصی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور و تطبیق با شاخص‌های مصوب وزارت کشور به استانداریهای مربوطه ابلاغ گردیده است.

سازمان شهرداری ها و دهیاری ها سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های وزارت کشور سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور عباس کرکه‌‌‌آبادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر