کد خبر: 741408 A

رئیس پلیس آگاهی استان البرز از رهایی مرد ۶۳ ساله‌ای که از سوی ۳ نفر در مسیر تهران به کرج ربوده شده بود در کمتر از ۶ ساعت خبر داد.

به گزارش ایلنا،‌ سرهنگ محمد نادربیگی با اعلام این خبر گفت : در پی اعلام مرکز پیام مبنی بر وقوع یک فقره آدم ربایی به کلانتری ۳۲ حصارک بالا ، بلافاصله کارآگاهان اداره مبارزه با جرایم جنایی برای بررسی موضوع به کلانتری اعزام شدند که خانمی به ماموران مراجعه و اعلام کرد که پدرش که ۶۳سال سن دارد به همراه فرد دیگری با یک دستگاه تاکسی برای انجام کار از تهران به کرج آمدند که چند نفر جلوی خودروی آن ها را گرفته و پدرش را ربوده اند.

سرهنگ نادربیگی افزود : در ادامه تحقیقات از راننده تاکسی محرز شد که به همراه فرد ربوده شده در ساعت یک بعد از ظهر روز حادثه از مسیر رجایی شهر کرج به سمت حصارک بالا در حرکت بودیم و قصد رفتن به اتوبان قزوین را داشتیم که سرنشینان ۲ دستگاه خودرو سمند و پراید جلو راه آن هارا مسدود کرده و با تهدید سلاح سرد نامبرده را از خودرو پیاده و از محل متواری شدند.

این مقام انتظامی بیان کرد : با توجه به حساسیت موضوع پیگیری پرونده به صورت ویژه در دستور کار ماموران قرار گرفت تا این که یکی از آدم رباها با تلفن همراه دختر فرد ربوده شده تماس گرفته و از وی خواست تا در قبال رهایی پدرش مبلغ ۶ میلیارد ریال پول به آن ها بدهد .

رئیس پلیس آگاهی استان البرز گفت : بلافاصله اقدامات اطلاعاتی گسترده ای برای آزادی گروگان و شناسایی آدم رباها آغاز شد تا اینکه طی آخرین تماس یکی از آدم رباها با دختر خانواده برای انتقال مبلغ درخواستی در محدوده یکی از میدان های شهر کرج ، منطقه تحت نظر قرار گرفت و متهم پس از شناسایی از سوی راننده تاکسی قبل از حضور در سر قرار دستگیر و در بازرسی از وی یک قبضه قمه کشف شد .

سرهنگ نادربیگی افزود : متهم دستگیر شده در بازجویی اولیه ماموران منکر هرگونه دخالت در آدم ربایی شد ، اما با توجه به دلایل و مدارک موجود لب به اعتراف گشوده و اعلام کرد که از طرف شحصی ، مامور به آدم ربایی با همدستی یک نفر دیگر شده و فرد ربوده شده در حال حاضر در داخل ویلایی در یکی از روستاهای شهرستان کوهسار ساوجبلاغ است .

رئیس پلیس آگاهی استان البرز اظهار کرد : ماموران بلافاصله به روستای مذکور اعزام و پس از تحت نظر قرار دادن محل اختفای گروگان ، هنگامی که متهمان قصد جابه جایی فرد ربوده شده را داشتند طی عملیات غافلگیرانه دستگیر و گروگان در کمتر از ۶ساعت در سلامت کامل رها شد.

سرهنگ محمد نادر بیگی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر