کد خبر: 740210 A

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی از مصدومیت دو نفر بر اثر انفجار و ریزش بخشی از یک ساختمان مسکونی در شهر ری خبر داد.

جلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، درباره جزییات این حادثه گفت: در ساعت 12:21 ظهر امروز حادثه انفجار در یک ساختمان مسکونی واقع در شهر‌ری، میدان حسن‌زاده به سامانه 125 سازمان آتش‌نشانی کشور اطلاع داده می‌شود.

وی با بیان اینکه بلافاصله سه ایستگاه با امکانات کامل به محل حادثه اعزام شد، ادامه داد: محل حادثه یک ساختمان 5 طبقه مسکونی بود که در طبقه سوم آن یک انفجار شدید رخ می‌دهد که بر اثر این انفجار تقریبا همه شیشه‌ها، درها و پنجره‌های منزل به بیرون و به سمت معبر پرتاب شده بود و بخشی از دیوارهای این ساختمان نیز تخریب شده و آثار حاصل از آوار این دیوار کاملا در خیابان مشخص بود.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی خاطرنشان کرد: یک دستگاه خودروی پرشیا که در کنار خیابان پارک شده بود دچار خسارت‌هایی شده است. همچنین پسر نوجوان 14 الی 15 ساله‌ای که در آن لحظه در حال عبور از خیابان بود نیز به دلیل آوار مصالح ساختمانی دچار مصدومیت‌هایی شده بود که به سرعت تحویل عوامل اورژانس شد.

ملکی با بیان اینکه این انفجار منجر به آتش‌سوزی نشده بود، تصریح کرد: یک خانم 28 ساله در داخل منزل بود که دچار سوختگی از بخش‌های مختلف بدن شده اما خوشبختانه زنده بود و آتش‌نشانان به سرعت این فرد را از ساختمان خارج کرده و تحویل عوامل اورژانس شد.

وی ادامه داد: محل ایمن‌سازی شده و در حال بررسی توسط کارشناسان است اما بررسی‌های اولیه حاکی از نشت گاز از یک وسیله گازسوز و ایجاد جرقه و شعله ناگهانی بوده است. 

photo_۲۰۱۹-۰۳-۱۴_۱۳-۲۹-۳۴

photo_۲۰۱۹-۰۳-۱۴_۱۳-۳۰-۲۹

photo_2019-03-14_13-31-19

جلال ملکی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر