کد خبر: 740136 A

سرهنگ موسوی‌پور خبرداد:

رییس کلانتری ۱۶۹ مشیریه از دستگیری یک نفر خبر داد که اقدام به سرقت خودروی ماکسیما در محدودهی خیابان جردن کرده بود.

به گزارش ایلنا، سرهنگ موسوی پور، رییس کلانتری ۱۶۹ مشیریه در این خصوص گفت:  برابر اخبار واصله فردی ۲۰ ساله چند روزی است که با یک دستگاه خودرو ماکسیما سفید رنگ در محدوده مشیریه دور دور می نماید و پس از دور دور خودرو مذکور را داخل یک گاراژ گذاشته و روی ان را با چادر می پوشاند.

رییس کلانتری ۱۶۹ افزود:  تیم عملیات کلانتری مشیریه با بررسی پلاک خودرو متوجه شدند پلاک نصب شده بر روی خودرو ماکسیما متعلق به یک دستگاه خودروی زانتیا مربوط به شهرستان مرند است و بابررسی ارکان خودرو  ماکسیما مشخص شد این خودرو اواخر دی ماه سال جاری در محدوده خیابان جردن سرقت شده است.

سرهنگ موسوی پور گفت: با بدست آمدن نتایج فوق تیم عملیات کلانتری مشیریه نسبت به دستگیری متصرف خودروی ماکسیما اقدام کرده و پس از بازجویی‌های اولیه این جوان اعتراف کرد که خودرو ماکسیما را دوستم اشکان از خیابان جردن سرقت کرده و من بابت این خودرو یک چک ۷۰ میلیونی به اشکان دادم. بی خبر از آن که چک ۷۰ میلیونی نیز سرقتی بود و اشکان هم بابت همین چک دستگیر شده است.

رییس کلانتری ۱۶۹ مشیریه در انتها افزود:  در خصوص موضوع، پرونده قضایی تشکیل شد و متهم تحت عنوان تحصول مال نامشروع به مراجع قضایی معرفی گردید و از مالک خودروی کشف شده نیز دعوت گردید تا خودروی خود را تحویل بگیرد.

رییس کلانتری 169 مشریه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر