کد خبر: 740071 A

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ خبر داد:

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ آخرین وضعیت ترافیکی پنجشنبه پایان سال به خصوص وضعیت ترافیک معابر منتهی به بهشت زهرا را اعلام کرد.

سرهنگ محمد رازقی در گفتگو با ایلنا با بیان اینکه در حال حاضر بار ترافیکی ورودی ما به محدوده بهشت زهرا فروکش پیدا کرده است، گفت: طول بزرگراه صالح آباد در مسیر شمال به جنوب که سنگین‌ترین محور ترافیکی بود، در حال حاضر حدودا ۱۵۰ متر قبل از بزرگراه امام علی (ع) شاهد بار ترافیکی هستیم

وی ادامه داد:در بزرگراه شهید رجایی بار ترافیکی تخلیه شده است و فقط در ورودی درب گلدسته شاهده ترافیک هستیم که در حال حرکت است و مشکل خاصی ندارد. همچنین در بزرگراه خلیج‌فارس و بزرگراه شهید کاظمی نیز بار ترافیکی تخلیه شده فقط در طول آزادگان مسیر شرق به غرب قبل از پل شهید کاظمی و قبل از پل صنیع خانی شاهد حجم بار ترافیکی هستیم.

رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی همچنین تصریح کرد: در حال حاضر بیشتر شاهد بار ترافیکی حاصل از خروج از بهشت زهرا در طوله صالح آباد به سمت شمال و طول محور‌های منتهی در مسیر خروج، طول سعیدی و طول نواب شاهد هستیم که با حضور عوامل پلیس راهور سعی بر این است که روان سازی ترافیک صورت بگیرد.

سرهنگ محمد رازقی رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر