کد خبر: 739973 A

عضو هیات رئیسه شورای شهر:

عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران تاکید کرد: شهر ما بیمار است و تا نفهمد بیمار است، نمی‌‌تواند مشکلش را حل کند. باید بیدارش کنیم. از طریق قوانین و قواعد تا شرایط لازم را برای بهبودش مهیا کنیم.

به گزارش ایلنا، زهرا نژادبهرام در «جشنواره خلاقیت‌‌‌های هنری زنان» تحت عنوان «نمایشگاه دستاوردهای هنری زنان هنرمند دارای معلولیت» که توسط اداره کل انور بانوان شهرداری تهران برگزار شد، حضور پیدا کرد.

وی در جمع معلولان گفت: حق شماست که برابر ترس مقابله کنید و نترسید. شما معلولیت ندارید، شهرتان بیمار است و نمی‌‌تواند همه شهروندانش را ببیند. ما زنان منبع سازش و سازندگی هستیم و این شهر و مدیران شهری هستند که باید بترسند که نتوانسته‌‌‌اند احساس امنیت را فراهم کنند.

این عضو شورای شهر تهران ادامه داد: شهر ما بیمار است و تا نفهمد بیمار است، نمی‌‌تواند مشکلش را حل کند. باید بیدارش کنیم. از طریق قوانین و قواعد تا شرایط لازم را برای بهبودش مهیا کنیم.

نژادبهرام با تاکید به اینکه ما باید حقمان را بر شهر ادا کنیم، اظهار داشت: حق ما بر شهر همان خواست، انتظارات و وظایف ماست. به واقع امیدواری ما باید بر مبنای مسئولیت ما باشیم؛ ما مسئولیم به شهرمان بگوییم نواقصش کجاست.

وی افزود: ما چون زنی هستیم، فی‌‌نفسه مورد تبعیض واقع می‌‌شویم و محدودیت‌های بسیار داریم. ما نمی‌‌خواهیم نگاه یکسان میان ما و مردان باشد، ما به امکانات بیشتری نیاز داریم و این گام نخست رفع تبعیض است.

زهرا نژادبهرام زهرا نژاد بهرام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر