کد خبر: 739913 A

گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ISO از سوی ممیزین شرکت Alliance کانادا به دانشگاه فنی و حرفه‌ای اعطا شد.

به گزارش ایلنا، گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ISO از سوی ممیزین شرکت Alliance کانادا به دانشگاه فنی و حرفه ای اعطا شد.

رضا زنگنه معاون پژوهش و فناوری دانشگاه فنی و حرفه‌ای در آیین دریافت گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ISO گفت: در راستای تفاهم نامه  منعقد شده در سال ۹۴ با سازمان بنادر دریایی و تمدید آن در سال جاری جهت فعالیت رشته دریانوردی در آموزشکده های شهید خدادادی انزلی ، محمودآباد ، بندرعباس و بوشهر دانشگاه فنی و حرفه ای موفق به اخذ گواهینامه استقرار سیستم مدیریت ISO  شد.

وی گفت: دانشگاه فنی و  حرفه ای همواره جهت تامین نیروی انسانی بازار کار و تربیت تکنسین با پنجه های کارآمد اقدام نموده است و تفاهم نامه منعقد شده با سازمان بنادر دریایی در همین زمینه است.

زنگنه با اشاره به الزامات سازمان بنادر دریایی گفت: ناوگان هوایی و دریایی تابع قواعد و پروتکل های بین المللی می باشند و ما به جهت دایر کردن رشته های دریایی در ۴ آموزشکده ساحلی ملزم به دریافت گواهینامه ISO  بودیم.

وی افزود: با انعقاد قرارداد نماینده شرکت Alliance کانادا ممیزین شرکت به انجام ممیزی پرداختند که هیچ مورد عدم انطباقی گزارش نگردید.

وی در پایان ضمن تبریک این موفقیت به رئیس و خانواده بزرگ دانشگاه فنی و حرفه ای گفت: دانشگاه فنی و حرفه ای جزء نادرترین دانشگاههای کشور می باشد که موفق به دریافت گواهینامه استاندار استقرار سیستم مدیریت ۹۰۰۱ ورژن ۲۰۱۵ در حوزه دریایی شده است.

فناوری فنی و حرفه ای کانادا معاون نیروی انسانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر