کد خبر: 739870 A

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش:

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش اعلام کرد: هدف ما در سال آینده حرکت به سمت مدارس و پرداختن به فعالیت‌های مدرسه محور است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، علیرضا کاظمی، معاون فرهنگی و پرورشی آموزش و پرورش در گردهمایی مشترک معاونین و مشاوران و مدیران کل آموزش و پرورش استان‌ها با اشاره به اقدامات حوزه پرورشی و فرهنگی سال 98 گفت: ما برای سال آینده رویکردی بر مبنای حرکت به سمت مدرسه را داریم و بنا داریم فعالیت‌های مدرسه را طبق سیاست‌های وزیر آموزش و پرورش پیاده کنیم. ما تلاش می‌کنیم فعالیت‌های تربیتی را به دل مدرسه ببریم و در حوزه ستادی هم بر سیاست‌گذاری بر توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز تمرکز خواهیم کرد.

وی ادامه داد: بیانیه گام دوم انقلاب که از سوی رهبری اعلام شد یکی از مهمترین رویکردهای ما خواهد بود . همچنین اداره مراقبت از آسیب‌های اجتماعی در آموزش و پرورش به بخش مشاوره معاونت منتقل شده که برنامه‌هایی را در دستور کار خود دارد و با وجود طرح نماد با قوت بیشتری پیش می‌رود.

معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش در پایان اعلام کرد: امیدوارم بتوانیم با همکاری و هم‌افزایی شاهد کاهش آ‌سیب‌های اجتماعی در مدارس باشیم و حرکت‌های عالمانه‌تری در سطح آموزش و پرورش در مواجهه با آسیب‌های اجتماعی پیش بگیریم.

آموزش و پرورش انقلاب ترویج فرهنگ مدرسه سیاست
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر