کد خبر: 739863 A

دبیر کل شورای عالی آموزش و پرورش از بررسی آیین‌نامه تعیین شرایط پذیرش دانشجو و معلمان در نهصد و شصت و سومین جلسه شورای عالی خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا،‌ گردهمایی مشترک معاونین و مشاوران و مدیران کل آموزش و پرورش استان‌ها صبح امروز در اردوگاه شهید باهنر برگزار شد.

مهدی نوید ادهم دبیر کل شورای عالی آموزش و پرورش در این گردهمایی گفت: هفته گذشته نهصد و شصت و سومین جلسه شورای عالی تشکیل شد و موضوعی که در این جلسه مورد بحث و بررسی قرار گرفت آیین نامه تعیین شرایط پذیرش دانشجویان و معلمان بود.

وی ادامه داد: این مساله همچنین در کمیسیون و صحن علنی شورا کماکان مطرح است و با دقت فراوانی توسط اعضای شورا بررسی می‌شود.

ادهم با اشاره به اینکه معلم مهمترین عنصر تعلیم و تربیت است گفت: بهترین شرایط برای یک معلم این است که در اختیار آموزش و پرورش باشد البته همین مساله نیز بسیار مورد بررسی در جلسه‌های ما قرار گرفته است.

دبیر کل شورای عالی آموزش و پرورش در پایان اظهار داشت: باید از سوی نهادها و ارگان‌های دیگر ضوابط و شرایط این موضوع همسو شود از منظر شورای عالی این موضوع کاملا مشخص است که باید در مرحله بعد وارد مذاکره با دیگر دستگاه‌ها شویم تا بر اساس آن دانشجو و معلم پذیرش کنیم.

 

آموزش و پرورش آیین نامه تعلیم و تربیت دانشجو صحن علنی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر