کد خبر: 739377 A

جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت:با توجه به نزدیک شدن به روزهای پایانی سال ۹۷،مشمولان واجد شرایط قانون جریمه مشمولان غایب،می بایست در فرصت باقی مانده درخواست خود از طریق دفاتر خدمات الکترونیک (پلیس+۱۰) ثبت کنند.

به گزارش ایلنا، سردار "ابراهیم کریمی" با بیان اینکه قانون جریمه مشمولان غایب در طول ۴ سال اخیر اجرا شده، اظهارکرد: مشمولانی که بیش از ۸ سال غیبت دارند،تنها تا پایان سال جاری مهلت دارند تا از طریق قانون جریمه مشمولان غایب ،وضعیت خدمتی خود را تعیین تکلیف کنند.

وی افزود: با توجه به نزدیک شدن به روزهای پایانی سال ۹۷،مشمولان واجد شرایط این قانون،می بایست در فرصت باقی مانده نسبت به ثبت درخواست خود از طریق دفاتر خدمات الکترونیک (پلیس+۱۰) اقدام و مبلغ جریمه را نیز پرداخت کنند.

جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا بیان کرد: مشمولانی که تمایل به پرداخت اقساطی مبلغ جریمه دارند،می توانند تا پایان سال ۹۸ مبلغ جریمه را پرداخت کنند.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: همچنین متقاضیانی که در ماه های گذشته درخواست خود را از طریق دفاتر(پلیس+۱۰) ثبت کرده اند ولی موفق به پرداخت مبلغ جریمه نشده اند،نیز می توانند از تسهیلات فوق بهره مند شوند.

جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت : متقاضیان در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir ، سامانه تلفن گویا به شماره۰۹۶۴۸۰و یا کانال سازمان به نشانی sarbazvazifeh@از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوند.

جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا ابراهیم کریمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر