کد خبر: 739356 A

آخرین هماهنگی‌ها به منظور سهولت رفت و آمد و حضور میلیونی شهروندان در پنج شنبه و جمعه پایانی سال در بهشت زهرا(س) با حضور فرماندهان عالی نیروی انتظامی تهران بزرگ انجام شد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی سازمان بهشت زهرا(س)، آخرین هماهنگی‌ها به منظور سهولت رفت و آمد و حضور میلیونی شهروندان درپنج شنبه و جمعه پایانی سال با حضور سردار رحیمی؛ فرمانده انتظامی تهران بزرگ، سردار مهماندار؛ فرمانده پلیس راهورتهران بزرگ، سردار مصدق؛ فرمانده یگان ویژه تهران بزرگ و سعید خال؛ مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) و شهردار حرم مطهر امام(ره) سه‌شنبه ۲۱ اسفندماه ۱۳۹۷ در دفتر مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) انجام شد.

در این نشست که با حضور فرماندهان عالی نیروی انتظامی انجام شد، سعید خال مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) گفت: مهم‌ترین دغدغه ما رفاه و آسایش شهروندان جهت حضور در ایام پایانی سال است به همین جهت تمهیدات ویژه ای برای این مکان مقدس با همکاری نیروی انتظامی و پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ و کلیه دستگاه های انتظامی و امنیتی تدارک دیده شده است.

سردار رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ نیز در این نشست با اشاره به برادری و هم افزایی در اینگونه مناسبت ها بر همدلی برای خدمت بیشتر به مردم اشاره کرد و گفت: رمز پیروزی در همه ی عرصه ها اتحاد و برادری است و با وحدت کلمه و عزم راسخ می توانیم انشاالله به اهداف این برنامه که همان آسایش و آرامش شهروندان است، برسیم.

در ادامه فرماندهان عالی پلیس راهور در نشستی تخصصی در گلزار شهدای بهشت زهرا(س) برنامه ریزی عملیاتی برای روزهای پایانی سال را مرور و نکات کلیدی توسط سردار مهماندار فرمانده پلیس راهور تهران بزرگ تأکید و تذکر داده شد.

بهشت‌ زهرا (س) پنجشنبه و جمعه پایانی سال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر