کد خبر: 739154 A

خداکرمی مطرح کرد:

ناهید خداکرمی بر لزوم استفاده از هنرمندان محلی در مراسم نوروز به جای دعوت از هنرمندان ثابت که سرمایه‌ای هم باید صرف آنان شود، تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، ناهید خداکرمی در صد و سی و دومین جلسه علنی شورای شهر تهران طی تذکری به شهردار گفت: از چهارشنبه سوری تا سیزده بدر این پتانسیل وجود دارد که چهره زیبای تهران را با تنوع قومی و فرهنگی آن به دنیا نشان دهیم و این می‌تواند در حوزه گردشگری هم ثروت‌آفرین باشد.

عضو شورای شهر تهران ادامه داد: ما بارها به شهردار تذکر داده‌ایم به جای اینکه سرمایه‌ای را صرف دعوت از هنرمندان ثابت کند از هنرمندان محلی استفاده کند. شهرداری باید در سراهای محلی و سراهای محله طوری برنامه‌ریزی کند که جوانان و نوجوانان آماتور همه بتوانند هنرهای خود را نشان دهند و مشارکت عمومی شود؛ ضمن اینکه امنیت زنان و مردان به خصوص در چهارشنبه سوری به خاطر کنترل‌های غیرمعمول ما که باعث شده این مراسم به جای شادی‌آفرینی، آسیب زا شود مختل شده است.

خداکرمی تاکید کرد: به شهردار تهران تذکر می‌دهم تا مراسم نوروز را در محلات مختلف با دعوت از هنرمندان محلی برگزار کند تا مشارکت شهروندان هم افزایش یابد.

 

 

 

 

 

زنان سرمایه گردشگری نوروز جلسه علنی شورای شهر تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر