کد خبر: 739049 A

پیمان سنندجی خبر داد:

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران گفت: در طرح ویژه استقبال نوروزی، اشتغال حداکثری ناوگان در خطوط اتوبوسرانی شهر تهران را در برنامه قرار داده‌ایم.

به گزارش ایلنا، پیمان سنندجی اظهار داشت: با توجه به ترافیک روز‌های پایانی سال و سخت ترشدن استفاده از خودروی شخصی، شرکت واحد اتوبوسرانی تهران روزهای پایانی سال، با اشتغال حداکثری ناوگان در خطوط اتوبوسرانی تا لحظه تحویل سال نو، خدمت‌رسانی خواهد کرد.

وی در ادامه گفت: علاوه بر نظارت هوشمند سیستم، بازرسان  این شرکت نیز با نزدیک شدن به ایام سال نو  تا ساعت پایانی شب بر فعالیت خطوط نظارت ویژه خواهند داشت و در صورت افزایش تقاضای سفر، افزایش متناسب ناوگان، به خصوص در خطوط تندرو را انجام خواهند داد.

وی افزود: در صورت افزایش تقاضای سفر، علاوه بر ساعات سرویس‌رسانی معمول، در خطوط منتهی به مراکز خرید تا ساعت ۲۴ خدمت رسانی صورت می پذیرد.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران درباره پنج شنبه و جمعه آخر سال و زیارت گلزار شهدا و متوفیان نیز گفت: طبق اطلاعیه صادره ،  برنامه سرویس‌رسانی ویژه‌ای به شهروندان برای زیارت حرم مطهر امام(ره) و همچنین بهشت زهرا (س) انجام شده که بر این اساس خطوط ویژه از میادین و مبادی منتخب به مقصد بهشت زهرا (س) پیش بینی شده است.

وی افزود: شرکت واحد اتوبوسرانی برای آخرین سه شنبه سال و شب چهارشنبه سوری نیز طرح سرویس رسانی ایمن را در دستور کار و برنامه دارد.

شرکت واحد اتوبوس‌رانی تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر