کد خبر: 738901 A

رییس دانشگاه آزاد در جمع خبرنگاران:

رییس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: در سال تحصیلی جدید دانشجویانی که موفق نشده‌اند از پایان نامه های خود دفاع کنند، جریمه مالی نخواهند شد و این جریمه بخشیده می شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، محمدمهدی طهرانچی، رییس دانشگاه آزاد اسلامی پس از سومین کنگره کرسی‌های نظریه پردازی، نقد و مناظره در جمع خبرنگاران با اشاره به بودجه دانشگاه آزاد اسلامی گفت: موضوع بودجه دانشگاه آزاد طی هفته‌های گذشته بررسی شده و جلسه‌ای در روز گذشته به همراه هیات امنای دانشگاه دراین خصوص برگزار شد. طبق برنامه بودجه‌ای دانشگاه یک دوره مالی ۵ ماهه (از فرودین تا مردادماه) در سال جدید در نظر داریم و با آغاز سال تحصیلی یک دوره مالی جدید دیگر (از شهریور تا اسفندماه)خواهیم داشت.

طهرانچی درباره سرانه وام های دانشجویی گفت: میزان این وام یک و نیم میلیون تومان در هر یک از واحدها افزایش پیدا می‌کند. همچنین علاوه بر آن در سال تحصیلی جدید دانشجویانی که موفق نشده‌اند از پایان نامه های خود دفاع کنند جریمه مالی نخواهند شد و این جریمه بخشیده می شود.

وی با بیان اینکه برخی دانشجویان به دلیل دفاع نکردن از پایان نامه خود باید بخشی از شهریه ثابت را پرداخت می‌کردند، گفت: این موضوع اکنون بخشیده شده و دانشجویان می‎توانند، هزینه ترم را فقط بپردازند تا درس خود را تمام کنند.

طهرانچی در پایان با اشاره به مبلغ جریمه‌هایی که باید پرداخت می‎شد، گفت: جریمه این دسته از دانشجویان حدود ۱۲۰۰ میلیارد تومان بود که از سوی دانشگاه بخشیده شد. همچنین مبلغ ۴۰۰ هزار تومان به حقوق کارکنان و اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد اضافه خواهد شد.

بودجه دانشگاه آزاد دانشگاه آزاد اسلامی سال تحصیلی تسهیلات قرض الحسنه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر