کد خبر: 738068 A

کرکه‌آبادی:

مدیرکل دفتر نوسازی، تحول اداری و فناوری اطلاعات سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور از ابلاغ ساختار سازمانی ۱۷ شهرداری از ابتدای سال جاری با در نظر گرفتن رویکردهای جدید این حوزه خبر داد.

به گزارش ایلنا، عباس کرکه‌‌آبادی با بیان خبر فوق گفت: از ابتدای سال ۹۷ تاکنون ساختار سازمانی شهرداری‌های مشهد، بابل، آمل، خرمشهر، اندیمشک، محمد شهرو مشکین دشت ابلاغ شده است.

وی افزود: طی سال جاری ساختار سازمانی تعدادی از شهرداری‌های تازه ‌تأسیس شامل‬ قیامدشت، تنکمان، اسلامشهر آق‌گل، فرح‌آباد، اجبار کلاووگ‌تپه ابلاغ شده است.

این مقام مسئول ادامه داد: دفتر نوسازی، تحول اداری و فناوری اطلاعات سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور با رویکرد جدید و اعمال ملاحظات حوزه ‌ساختار سازمانی، سیاست‌های کلی نظام اداری و ضوابط تشکیلاتی شهرداری‌ها و در راستای ایجاد ساختاری چابک، منعطف و کارا پس از تشکیل نشست‌های تخصصی و جلسات‌ متعدد با مدیران و کارشناسان استانداری‌ها و شهرداری‌های ذی‬ ربط ساختارهای فوق را ابلاغ کرد.

کرکه‌آبادی اضافه کرد: در ساختارهای ابلاغی علاوه بر سیاست‌ها و ضوابط فوق، به تطبیق تعداد و عناوین واحدها و پست‌های سازمانی با مقتضیات هر شهر و شهرداری، امکانات و نیروی انسانی و وظایف و مسئولیت‌های واقعی و مورد عمل هر واحد سازمانی توجه شده است.

سازمان شهرداریها سازمان شهرداری ها و دهیاری ها سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های وزارت کشور سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور عباس کرکه‌‌‌آبادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر