کد خبر: 737752 A

رئیس کلانتری ستارخان با اشاره به دستگیری عامل درگیری‌ها در منطقه طرشت، گفت: متهمی که از مشتریان خود مبالغ بیشتری از اجرت کار تقاضا می‌کرد و در صورت خودداری از پرداخت پول درخواستی با آنها درگیر و نهایتا با تهدید و زورگیری از آنها پول دریافت می‌کرد، با تلاش مأموران دستگیر شد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ "علیرضا شعبانپور" در توضیح این خبر گفت: اواخر آذرماه امسال وقوع یک درگیری در منطقه طرشت به کلانتری ۱۱۸ ستارخان اعلام شد که نزدیک ترین واحد گشت انتظامی کلانتری برای بررسی موضوع به آدرس اعلامی اعزام شد.

رئیس کلانتری ۱۱۸ ستارخان بیان داشت: با حضور ماموران در محل، شاکی که آثار ضرب و شتم در روی بدن وی مشاهده می شد به مأموران گفت: " خودرو بنده در اتوبان تهران – کرج دچار نقص فنی شد؛ در همین زمان خودرویی که تعمیرگاه سیار بود به خودروام نزدیک و راننده آن با چرب زبانی مدعی شد که مهارت تعمیر خودرو ام را دارد و شروع به تعمیر خودرو کرد. پس از مدتی گفت: خودرو نیاز به تعمیرات اساسی دارد و باید به تعمیرگاه وی که در منطقه طرشت است، منتقل شود لذا خودرو  را به کمک این شخص به تعمیرگاهی در طرشت منتقل کردم و قرار بر این شد که با پرداخت بیعانه، امروز با تکمیل پرداخت الباقی دستمزد، خودرو را تحویل بگیرم.

شاکی در ادامه، گفت: با مراجعه به محل، متهم مدعی مبالغی بیش از قیمت توافق فی مابین شد ؛ وقتی به او اعتراض کردم ، ناگهان با سلاح سرد که داخل مغازه بود و با کمک کارگرهای داخل تعمیرگاه شروع به ضرب و شتم من کردند".

با طرح شکایت شاکی، پرونده ای مقدماتی در این خصوص در کلانتری تشکیل و تیمی از ماموران کلانتری مسئولیت تحقیقات در این پرونده را بر عهده گرفتند.

همزمان با آغاز رسیدگی به این پرونده، چند پرونده مشابه دیگری به این کلانتری ارجاع شد که در آن شکات اظهار داشته بودند توسط مالک تعمیرگاه مورد ضرب و شتم قرار گرفتند . لذا موضوع به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت و مشخص شد این فرد با اجاره کردن یک گاراژ ، رانندگان خودرو را در اتوبان تهران – کرج با چرب زبانی اغفال می کند.

سرهنگ شعبانپور با اشاره به اینکه متهم در یک عملیات ضربتی در صبح روز پنجشنبه هفدهم اسفند ماه جاری دستگیر شد ، عنوان داشت : در بررسی سوابق متهم مشخص شد وی از مجرمین سابقه دار است و در بازرسی صورت گرفته از محل گاراژ یک قبضه سلاح سرد، یک قبضه سلاح گرم ، ۱۰ فقره کامپیوتر خودروی های سواری مسروقه کشف شد و تحقیقات تکمیلی جهت شناسایی دیگر جرایم ارتکابی متهم در دستور کار مأموران کلانتری ۱۱۸ ستارخان قرار گرفته است.

رییس کلانتری ستارخان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر