کد خبر: 737557 A

در جلسه کمیته شفافیت و شهر هوشمند شورای شهر مطرح می‌شود؛

شصت‌وچهارمین جلسه کمیته شفافیت و شهر هوشمند فردا به ریاست بهاره آروین و با حضور معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری، معاونان وی و مدیران عامل سازمان‌ها و شرکت‌های ذیل این معاونت در محل معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران برگزار خواهد شد.

به گزارش اینا، در بخش اول جلسه، تحقق مصوبات جلسه پیشین کمیته شفافیت با معاونت امور اجتماعی و فرهنگی مورد پیگیری قرار خواهد گرفت. در جلسه مذکور مقرر شده بود تا این معاونت گزارشی شفاف از عملکرد مالی و اعتباری خود، به تفکیک هر یک از ادارات و دفاتر ذیل معاونت، به کمیته شفافیت ارائه دهد. 

به‌علاوه در این جلسه مقرر شده بود تا شرکت‌ها و سازمان‌های ذیل معاونت علاوه‌ بر ثبت کامل اطلاعات مربوط به قراردادهای بالای ۲۵۰ میلیون تومان در سامانه قراردادها، تا پایان پاییز استفاده از سامانه‌های مالی موازی را متوقف کرده و به‌طورکامل از سامانه جامع مالی شهرداری استفاده نمایند. 

در بخش دوم جلسه به برنامه معاونت امور اجتماعی و فرهنگی جهت اجرای تبصره مصوبه «الزام شهرداری تهران به برنامه‌ریزی و انجام اقدامات لازم برای بسترسازی تحقق زیست‌ شبانه در چشم‌انداز تهران ۱۴۰۲» پرداخته خواهد شد. 

در این تبصره شهرداری تهران مکلف شده است طرح تحقق زیست شبانه را  به‌صورت آزمایشی در حداقل پنج محور پر رفت‌وآمد شهر تهران همزمان با نیمه شعبان در اردیبهشت سال ۹۸ اجرا کند. 

شورای شهر تهران بهاره آروین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر