کد خبر: 737430 A

وزیر آموزش و پرورش در سومین برنامه سفر یک روزه خود به شهرستان عسلویه، صبح امروز با خانواده شهید فرهنگی قنبر قنبری در شهر بیدخون دیدار کرد.

به گزارش ایلنا و بنابر اعلام مرکز امور هماهنگی، ارتباطات و حوزه وزارتی آموزش و پرورش، سید محمد بطحایی در این دیدار، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس اظهار کرد: باعث افتخار است که در اولین روز جمعه ماه رجب به دیدار و خدمت خانواده شهدا رسیده‌ام.

وی افزود: همه شهدا که برای انقلاب اسلامی و ایران عزیز جان خود را فدا کرده‌اند، باعث افتخارند اما شهدای فرهنگی برای جامعه فرهنگیان مایه افتخار مضاعف هستند؛ به ویژه اینکه شهید قنبری فارغ‌التحصیل تربیت معلم و مسیر خود را برای شغل مقدس معلمی انتخاب کرده بود.

وزیر آموزش و پرورش با قرائت وصیتنامه شهید قنبری، خاطر نشان کرد:وقتی دشمنی معاندان نظام و مسایل و مشکلات فرا روی کشور را می‌بینیم به این باور بیشتر می‌رسیم که آنچه گره‌ها را باز  می‌کند دعای خیر شهدا است.

بطحایی ضمن آرزوی توفیق برای خانواده شهید قنبر قنبری ،تصریح کرد: ان‌شاءلله کشور مسیر رشد، توسعه و تعالی را با سرعت بیشتر نسبت به گذشته طی کند.

وی در ادامه اضافه کرد: خداوند ان‌شاءالله مقام این شهید را بالا ببرد و والدین گرامی او در این ایام مبارک بر سفره حضرت اباعبدالله علیه السلام، متنعم شوند.

در این دیدار برادر شهید ضمن قدردانی از حضور وزیر آموزش و پرورش، یادآوری کرد: شهید قنبری از فرهنگیان شهرستان عسلویه بود که در سال  ١٣۶۵ و عملیات کربلای ۴ در اروندرود به شهادت رسید.

شایان ذکراست در این دیدار استاندار بوشهر، نماینده مردم عسلویه در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل آموزش و پرورش و دیگر مسئولین استانی، وزیر آموزش و پرورش را همراهی کردند.

وزیر آموزش و پرورش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر