کد خبر: 736779 A

هاشمی:

رئیس شورای شهر تهران گفت: بودجه کل شهرداری تهران برای سال 98 حدود 18هزار و 820 میلیارد تومان است که 30 درصد آن به حمل و نقل عمومی اختصاص پیدا می کند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، محسن هاشمی در پایان جلسه علنی امروز شورای شهر تهران و در جمع خبرنگاران با بیان اینکه امروز جلسه پرباری داشتیم و لایحه بودجه سال 98 شهرداری تهران را به اتمام رساندیم، گفت: بودجه شهرداری در سال 98 مبلغ 18هزار و 828 میلیارد تومان و بودجه مربوط به سازمان ها و شرکت های شهرداری نیز مبلغ 5هزار و 677 میلیارد تومان است.

رییس شورای شهر تهران اضافه کرد: در جلسه امروز موضوع استفساریه شهردار در خصوص پرونده های بلاتکلیف پس از لغو مصوبه برج باغ ها رسیدگی شد که پیش از این دو کمیسیون معماری و شهرسازی و کمیسیون سلامت و محیط زیست بر روی آن کار دقیق انجام داده بودند. در این رابطه 12 پیشنهاد به هیئت رئیسه ارسال شد که تمام 12 پیشنهاد به دقت مورد بررسی قرار گرفت. امیدواریم پس از مصوبه امروز این باغات از بلاتکلیفی خارج شوند.

هاشمی تاکید کرد: این باغات قبل از لغو مصوبه برج باغ ها در تاریخ 22 اسفندماه کلیه عوارض خود را پرداخت کرده بودند.

رئیس شورای شهر تهران در پاسخ به انتقاد خبرنگاران در خصوص روند بررسی بودجه گفت: جزئیات بودجه در جداول آورده شده و چون پیشنهادی وجود نداشت، این ردیف ها در صحن مطرح نشد.

وی در پاسخ به این پرسش که سهم حمل و نقل عمومی از بودجه 18 هزار میلیاردی چه میزان است، گفت: 30 درصد بودجه شهرداری اختصاص به حمل و نقل عمومی دارد.

بودجه حمل و نقل عمومی شورای شهر تهران شهرداری شهرداری تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر