کد خبر: 736702 A

سرکلانتر هفتم پایتخت از شناسایی و دستگیری اعضای باند ۴ نفره سارقان مغازه‌های بازار خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ دوست علی جلیلیان در توضیح این خبر، عنوان داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت مغازه از بازار در طی ۲۰ روز اخیر، موضوع برای شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان به صورت ویژه در دستور کار ماموران عملیات کلانتری ۱۱۳ بازار قرار گرفت.

وی گفت: بررسی اظهارات تعدادی از شکات حکایت از آن داشت که سارقان با تخریب قفل  وارد مغازه شده و ۳۴۰ جین لباس زنانه سرقت کرده اند.

سرهنگ جلیلیان با اشاره به اینکه در تحقیقات پلیسی مشخص شد که سرقت ها توسط ۲ نفر انجام شده ، ادامه داد: گشت های انتظامی در سطح کلانتری بازار افزایش و ماموران هنگام گشت زنی در محدوده بازار آل یاسین متوجه رفتار مشکوک ۲ فروشنده پوشاک شدند که در بررسی های بعدی مشخص شد که اجناس این فروشندگان مسروقه بوده است.

این مقام انتظامی افزود: هر ۲ متهم برای بازجویی اولیه به کلانتری منتقل و ضمن اقرار به جرم ارتکابی با ۲ همدست دیگر خود تا کنون از ۱۰ مغازه در محدوده بازار طی ۲۰ روز اخیر سرقت کرده اند و قرار بر این بود که سرقت ها توسط ۲ همدست انجام شود و اینها فقط اموال مسروقه را در سطح بازار بفروشند.

سرکلانتر هفتم گفت: هر ۲ سارق اصلی مغازه صبح روز دوازدهم اسفند ماه در مخفیگاهشان دستگیر و برای تحقیقات تکمیلی به کلانتری منتقل شدند.

سرهنگ جلیلیان با اشاره به اینکه از متهمان ۱۸۰ جین لباس زنانه به ارزش ۸۰۰ میلیون ریال کشف شده، تصریح کرد: هر ۴ متهم در بازجویی های نهایی به ۲۵ فقره سرقت مغازه در محدوده بازار ، خزانه و جوادیه با همکاری یکدیگر اعتراف کردند.

سرکلانتر هفتم پایتخت، با اعلام این خبر گفت: با اعتراف صریح متهمان به ۲۵ فقره سرقت مغازه و شناسایی ۱۰ تن از مال باختگان، متهمان در اختیار مقام قضائی قرار گرفتند.

سرکلانتر هفتم پایتخت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر