کد خبر: 736535 A

امروز انجام شد؛

دومین نشست کارگروه شهرسازی و خدمات شهری شهرداری‌ها امروز با حضور معاون امور شهرداری‌های سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور در این سازمان تشکیل شد.

به گزارش ایلنا، در این جلسه با رای اعضای کارگروه حسین طلا، شهردار اسلامشهر به عنوان رئیس و حسین نجفی، شهردار نیشابور به عنوان نائب رئیس کارگروه انتخاب شدند.

همچنین موضوع چارچوب پرداخت حق‌الزحمه اعضای کمیسیون‌های ماده صد قانون شهرداری مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و مقرر شد متن پیش‌نویس پس از اعمال نظرات و پیشنهادهای اعضاء مجدداً برای آنان ارسال و پس از جمع‌بندی نهایی برای ابلاغ توسط رییس سازمان شهرداری‌‌ها و دهیاری‌‌های کشور آماده شود.

شایان ذکر است اعضاء کارگروه از میان شهرداران کل کشور بر اساس علاقه‌مندی خود شهرداران انتخاب شد تا بتوان مشکلات حوزه شهرسازی و خدمات شهری در کلیه شهرها با طبقه‌‌‌‌بندی جمعیتی مختلف را احصا کرده و نسبت به رفع موانع و ارایه راهکارهای مختلف اقدام کرد.

اعضاء کارگروه شهرسازی و خدمات شهری شهرداری‌ها عبارتند از: شهرداران اسلامشهر، مشهد، اراک، سمنان، شهریار، ملارد، نجف‌‌آباد، نیشابور، بوشهر و بابل و دفاتر برنامه‌ریزی و مدیریت توسعه شهری و هماهنگی عمرانی خدمات شهری سازمان شهرداری‌‌ها و دهیاری‌‌های کشور.

سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های وزارت کشور سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر