کد خبر: 736300 A

وزیر آموزش و پرورش طی حکمی حمیدرضا عظمتی را در سمت رئیس دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی ابقاء کرد.

به گزارش ایلنا، محمد بطحائی وزیر آموزش و پرورش طی حکمی حمیدرضا عظمتی را در سمت رئیس دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی ابقاء کرد.

در این حکم آمده است: با عنایت به تعهد، شایستگی علمی و تجارب ارزنده آن جناب در آموزش عالی، در اجرای ماده‌ی ۸ اساسنامه دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی، مصوب ۱۳۷۹ شورای گسترش آموزش عالی و به استناد تبصره ۳ ماده ۴ آئین‌نامه جامع مدیریت دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش‌عالی پژوهشی و فناوری، مصوب جلسه‌ی ۶۸۴ مورخ دوازدهم دی ماه ۸۹ شورای عالی انقلاب فرهنگی و تأیید وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به موجب این ابلاغ در سمت رئیس دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی به مدت ۴ سال (بر اساس شرح وظایف پیوست) ابقاء می‌شوید.

امید است با توکل به خداوند متعال در راستای منویات مقام معظم رهبری و سیاست‌های دولت تدبیر و امید و شعارهای رئیس جمهوری با بهره‌مندی از تجربیات و نظرات ارزنده استادان و محققان گرامی و مدیران و کارشناسان وزارت متبوع و دانشگاه و نیز همکاری دانشگاهیان و دانشجویان و تشکل‌ها در جهت اعتلای امور علمی، آموزشی، پژوهشی و فرهنگی دانشگاه موفق بوده و برنامه‌های اینجانب را محقق نمائید. توفیق روزافزونتان را از درگاه خداوند متعال خواستارم.

آموزش و پرورش رئیس دانشگاه علوم تحقیقات و فناوری فناوری رجایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر