کد خبر: 735852 A

رییس پلیس فتا از دستگیری مدیر مالی یک شرکت خصوصی که اقدام به برداشت غیرمجاز از حساب شرکت کرده بود خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ تورج کاظمی، رییس پلیس فتا تهران بزرگ با اعلام این خبر گفت: چندی قبل مدیر عامل یک شرکت خصوصی با حضور در اداره پلیس از برداشت میلیونی غیرمجاز از حساب شرکت خبر داد.

وی افزود: مدیر عامل شرکت خصوصی در اظهاراتش عنوان کرد چند روز قبل حساب بانکی شرکت را بررسی کردم که متوجه شدم مبلغ یکصد میلیون تومان از حساب برداشت شده است.

سرهنگ کاظمی ادامه داد: تیمی از ماموران پلیس فتا برای تحقیقات تخصصی پای در شرکت خصوصی گذاشتند و در بررسی فنی سیستم‌های شرکت متوجه شدند که یک آشنا که دسترسی به سیستم حسابرسی مالی شرکت دسترسی داشته با تغییر اسناد و مدارک اقدام به برداشت میلیونی از حساب شرکت میلیونی کرده است.

رییس پلیس فتا تهران بزرگ گفت: ماموران با به دست آمدن سرنخ‌های اطلاعاتی از عامل برداشت این حساب میلیونی توانستند متهم را که یکی از مسئولان مالی شرکت بود را دستگیر کنند.

وی اظهار داشت: در تحقیقات از متهم مشخص شد که وی با توجه به دسترسی به داده‌های مالی شرکت اقدام به برداشت غیرمجاز از حساب شرکت کرده است.

بنا به این گزارش، متهم پس از اعتراف برای تحقیقات بیشتر و سیر مراحل قانونی در اختیار مقام قضایی در دادسرای مبارزه با جرایم رایانه‌ای قرار گرفته است.

رییس پلیس فتا تهران بزرگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر