کد خبر: 734144 A

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: در پی تصادف دو اتوبوس در استانهای گلستان کرمان ۶ تن مجروح شدند.

به گزارش ایلنا، سرهنگ نادر رحمانی افزود:حوالی ساعت ٢٢:۴٠ چهارشنبه در شهر گرگان یک دستگاه اتوبوس ولوو با هشت سرنشین با شی ثابت برخورد کرد که در این حادثه سه نفر مجروح شدند.

وی افزود: اتوبوس مذکور قائم شهر به سمت مشهد در حال حرکت بود که دچار این حادثه شد و کارشناسان پلیس راه هم اکنون در حال بررسی علت اصلی این حادثه هستند.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: همچنین در حادثه دیگری که حوالی ساعت ٢٢:۵٠ در کیلومتر ۴۰ محور بم کرمان رخ داد یک دستگاه اتوبوس با تریلی برخورد کرد که در پی این حادثه سه تن از سرنشینان اتوبوس مجروح شدند.

وی با اشاره به اینکه اتوبوس مذکور از زاهدان به سمت اصفهان در حال حرکت بود که دچار این حادثه شد تصریح کرد: بنابر نظر کارشناسان پلیس راه عدم توجه به جلو راننده اتوبوس علت این حادثه بوده است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا به دو حادثه فوتی اشاره کرد و گفت: در حادثه اول که حوالی ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه در محور بجنورد استان خراسان شمالی رخ داد ای یک دستگاه سواری زانتیا به دلیل عدم توجه به جلو راننده واژگون شد که در این حادثه سه تن جان باختند.

وی تصریح کرد: همچنین در حادثه دوم سوالی ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه چهارشنبه در محور زاهدان به میرجاوه رخ داد یک دستگاه پژو ۴۰۵ پس از برخورد با شتر به لاین مخالف منحرف و با یک دستگاه کامیون برخورد کرد که در این حادثه پنج تن از سرنشینان پژو ۴۰۵ در محل جان باختند.

اتوبوس پژو پلیس راهور تصادف کنترل ترافیک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر