کد خبر: 733972 A

معاون اجتماعی سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: مشمولان ایرانی مقیم خارج از کشور که بیش از ۸ سال غیبت دارند تنها تا پایان سال ۹۷ برای بهره مندی ازقانون جریمه مشمولان غایب مهلت دارند.

به گزارش ایلنا، سرهنگ "مهدی تقوی" اظهار کرد: مشمولان ایرانی  مقیم خارج از کشور که بیش از ۸ سال غیبت دارند، تنها تا پایان سال جاری می توانند به کشور تردد کنند و اجرای قانون جریمه مشمولان غایب تا پایان سال ۹۷ فرصت خوبی است تا این دسته از مشمولان بتوانند وضعیت خدمتی خود را تعیین تکلیف کنند.

وی تاکید کرد: این دسته از مشمولان تنها  تا پایان سال ۹۷ برای بهره مندی از  قانون جریمه مشمولان غایب مهلت دارند، از همین رو، والدین و یا وکیل مشمول می بایست در فرصت باقی مانده  برای ثبت درخواست آنان از طریق یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+۱۰) در سراسر کشور اقدام کرده و مبلغ جریمه را به صورت نقدی و یا در ۱۳ قسط تا پایان سال ۹۸ پرداخت کنند.

معاون اجتماعی سازمان وظیفه عمومی ناجا تصریح کرد: مشمولانی که تمایل به پرداخت اقساطی مبلغ جریمه دارند می بایست مبلغ قسط اول را در سال ۹۷ و مابقی مبلغ جریمه را در ۱۲ قسط تا پایان سال ۹۸ پرداخت کنند.

معاون اجتماعی سازمان وظیفه عمومی ناجا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر