کد خبر: 733933 A

رئیس کلانتری قلعه نو از دستگیری یک مرد و زن جوان معتاد با اعتراف به ۴۰ الی ۶۰ فقره سرقت تابلوهای راهور خبر داد و گفت: متهمان علت سرقت را تامین هزینه مصرف مواد مخدر از محل فروش تابلو ها اعلام کردند.

به گزارش ایلنا، سروان "مراد مرادزاده" بیان داشت: صبح امروز با تماس تلفنی یکی از شهروندان مبنی بر اینکه راننده و سرنشین یک دستگاه وانت پیکان سفید رنگ در حال سرقت تابلوهای راهور منصوب در محل هستند بلافاصله تیمی از ماموران کلانتری به آدرس اعلامی اعزام شدند که پس از حضور ماموران در محل این فرد به گشت کلانتری مراجعه و اظهار داشت که به مدت ۲ شب است، یک زن و مرد با استفاده از یک دستگاه خودروی وانت پیکان اقدام به سرقت تابلوهای راهور نصب شده در محل می کنند.

رئیس کلانتری ۲۱۱ قلعه نو عنوان کرد: با توجه به اینکه سارقان به تازگی از محل متواری شده بودند، طرح مهار و دستگیری سارقان در دستور کار قرار گرفت و ماموران موفق شدند پس از مدتی گشت زنی، خودروی سارقان را در نزدیکی همان محل در حالی که در حال پرسه زنی بود، مشاهده و در یک عملیات ضربتی هر ۲ سارق را دستگیر کنند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: متهمان که در ابتدا منکر هر گونه جرمی می شدند، خودروشان مورد بازرسی قرار گرفت و در بازرسی انجام شده تعداد ۶ تابلو راهور از خودروی متهمان کشف و سارقان به کلانتری منتقل شدند.

وی افزود: در بازجوئی مفصلی که از متهمان در کلانتری انجام شد هر ۲ سارق به سرقت ۲ الی ۳ تابلو در هر شب به مدت یک ماه جمعا بین ۴۰ الی ۶۰ تابلو اعتراف کردند و علت آن را اعتیاد به مواد مخدر و تامین هزینه مصرف مواد مخدر اظهار داشتند.

کلانتر محله قلعه نو خاطر نشان کرد: شناسایی مالخران اموال مسروقه در دستور کار قرار داد و هر ۲ متهم برای گرفتن دستور قضائی به دادسرا اعزام شدند.

سروان مراد زاده رییس کلانتری قعله‌نو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر