کد خبر: 733930 A

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر از کشف ۱۳۶ کیلوگرم تریاک از خودروی متهم در جاده فشافویه خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ محمد بخشنده اظهار داشت: پس از اطلاع ماموران عملیات پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از فعالیت مجرمانه فردی مبنی بر تهیه و توزیع مواد مخدر، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی بیان داشت: در تحقیقات به عمل آمده مشخص شد که این متهم قصد دارد مواد مخدر را از استان های جنوبی خریداری و در محموله بار نوشیدنی و شامپو در استان یزد بارگیری کند سپس مواد مخدر موصوف را با یک دستگاه خودرو خاور در پوشش محموله بار به شهر تهران منتقل کند، از این رو کارهای اطلاعاتی برای شناسایی مسیر حرکت خودرو متهم انجام شد.

سرهنگ بخشنده عنوان داشت: هفتم اسفند ماه سال جاری با ورود خودرو متهم ، به شهر تهران، ماموران عملیات  خودرو موصوف را تحت مراقبت قرار دادند و پس از مدتی تعقیب، ماموران فرمان توقف خودرو را دادند ولی متهم به محض مشاهده ماموران در نزدیکی خود، بلافاصله بدون توجه به فرمان پلیس با سرعت بالایی از محل گریخت.

این مقام انتظامی بیان داشت: پس از مدتی تعقیب و گریز، ماموران برای توقف خودرو چند تیر هوائی شلیک ولی متهم که همچنان به فرار خود ادامه می داد چند تیر به لاستیک خودرو شلیک و در نهایت موفق شدند خودروی متهم را در جاده فشافویه، گردنه حسن آباد متوقف و راننده آن را دستگیر کنند.

وی افزود: در بازرسی انجام شده از خودروی متهم مقدار ۱۳۶ کیلوگرم در بطری های نوشابه، آب و شامپو کشف و متهم به جرم ارتکابی اعتراف کرد.

سرهنگ بخشنده در پایان گفت: متهم پس از تحقیقات تکمیلی به مرجع قضائی معرفی شد.

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر