کد خبر: 733635 A

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، از کشف پرونده فقدان دختر ۵ ساله به نام مهسا در محدوده خیابان فلاح خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گودرزی، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ در توضیح این خبر گفت: ساعت ۱۷:۰۰روز دوشنبه مورخه ۰۶/۱۲/۱۳۹۷ یکی از شهروندان منطقه فلاح با مراجعه به کلانتری ۱۴۹ امامزاده حسن از فقدان دختر ۵ ساله اش به نام مهسا خبر داد.

پدر مهسا در اظهاراتش به مأموران گفت: من به عنوان کارگر فضای سبز در پارک کار می کنم. امروز مهسا به همراه خواهر ۳ ساله و برادر ۸ ساله اش به پارک آمد؛ آنها مشغول بازی کردن بودند و من نیز طبق مشغول کار کردن شدم. زمانیکه برای سرکشی به بچه ها به محل بازی کردن آنها رفتم متوجه شدم که مهسا داخل پارک نیست؛ به سرعت موضوع را با همسرم مطرح کرده و بچه ها را به او دادم و خودم در داخل پارک و خیابان های حوالی پارک به دنبال مهسا گشتم اما تاکنون نتوانستم او را پیدا کنم. با توجه به حساسیت موضوع بلافاصله پرونده به اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ اعلام شد و با تشکیل پرونده فقدان کودک، تحقیقات میدانی در دستور کار کارآگاهان اداره یازدهم قرار گرفت. کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی با بررسی تصاویر بدست آمده از دوربین های مداربسته محدوده ی پارک بویژه دوربین های یک مرکز تجاری موفق به شناسایی تصویر مهسا شدند که به تنهایی در خیابان اصلی محدوده پارک تردد می کرد. با اطمینان از این موضوع که هیچگونه کودک ربایی صورت نگرفته، اقدامات مشترک کارآگاهان اداره یازدهم و مأموران کلانتری امامزاده حسن به صورت گشت زنی در منطقه آغاز شد و سرانجام مهسا ساعت ۱۱ مورخه ۰۷/۱۲/۱۳۹۷ در منطقه فلاح پیدا شد.

سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گودرزی، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام خبر پیدا شدن مهسا گفت: با پیدا شدن مهسا بلافاصله وی به بیمارستان منتقل شد؛ برابر اعلام تیم پزشکی بیمارستان مشخص شد هیچگونه آسیب بدنی به این دختربچه ۵ ساله وارد نشده است؛ در پایان، با حضور پدر و مادر مهسا در کلانتری ۱۴۹ وی به خانواده اش تحویل داده شد.

پدر پدر و مادر پلیس آگاهی تهران بزرگ جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ خانواده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر