کد خبر: 732574 A

معاون نیروی انسانی ناجا:

معاون نیروی انسانی ناجا گفت: امروز مقوله سرباز از پراهمیت ترین موضوعات در سطح جامعه است و بسیار با گذشته تفاوت دارد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سردار محمد زارعی، معاون نیروی انسانی ناجا در جشنواره حضرت علی اکبر(ع) (جوان سرباز) با گرامی داشت یاد و خاطره شهدا نیروهای مسلح گفت: همیشه باید یاد و خاطره شهدا را زنده نگهداریم همه ما سربازهای کشور هستیم و سرباز می مانیم.

وی افزود: ما هر سال برگزاری جشنواره حضرت علی اکبر (ع) را در چهار مرحله داریم که دو مرحله آن در سطح استان تحت عنوان یگان و سپس در سطح سازمان و در آخر در اردیبهشت ماه در سطح نیروهای مسلح برگزار می شود هدف از برگزاری این جشنواره تجلیل و تقدیر از سربازان نمونه کشور در سطح نیروهای مسلح است.

معاون نیروی انسانی ناجا ادامه داد: هرسال در سطح نیروهای مسلح یکی از سازمانها افتخار میزبانی را پیدا می کند که امسال نیز قرعه به نام نیروی انتظامی افتاد و امروز جشنواره را برگزار کرده است.

وی خاطر نشان کرد: امروز مقوله سرباز از پراهمیت ترین موضوعات در سطح جامعه است و بسیار با گذشته تفاوت دارد.

زارعی گفت: مقام معظم رهبری بر موضوع سربازی بسیار حساسیت دارند و در هیچ موضوعی مانند سربازی ما فرمان از سوی رهبر نداریم و این نشان می‌دهد که سربازان از دید رهبر با اهمیت ترین افراد هستند.

وی ادامه داد: ایشان تاکید دارند که استفاده بهینه از سربازان صورت بگیرد و سربازی با مهارت آموزی دنبال شود.

زارعی اظهار کرد: جوان یعنی پویایی و از مهمترین دغدغه های جامعه است و باید فرصت جوانی را غنیمت بشمارید.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری گفت: پیام مقام معظم رهبری پیرو چهل سالگی انقلاب  خطاب به جوانان بود و این اهمیت جوانان در انقلاب اسلامی از دید ایشان را نشان می دهد.

معاون نیروی انسانی ناجا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر