کد خبر: 732434 A

فرماندار تهران خبر داد:

فرماندار تهران تاکید کرد: در راستای بهبود عملکرد این نهادهای مردمی به عنوان یاری‌‌‌گر دولت در حل مسائل مختلف که تاثیر مستقیمی نیز در اجتماع دارند، تمامی ارگان‌‌‌ها و سازمان‌‌‌های دولتی باید ضمن همکاری لازم، شرایط مساعدتری را بر فعالیت آنها به وجود آورند.

به گزارش ایلنا، عیسی فرهادی در نشست هیأت نظارت بر سازمان‌‌های مردم‌‌‌نهاد شهرستان تهران ضمن اشاره به فعالیت‌‌‌‌‌های مختلف سازمان های مردم نهاد، گفت: سمن‌‌‌ها در ارائه خدمات ارزنده به مردم و حل مشکلات مختلف فرهنگی، اجتماعی، سیاسی، محیط زیستی، امدادی و سایر بخش‌‌‌های جامعه فعال هستند و مسایل موجود را پیگیری می‌‌کنند که می‌‌‌توانند در  توانمندی و حل معضلات اجتماع موثر واقع شوند.

وی درخصوص حمایت از سازمان‌‌‌های مردم‌‌‌‌نهاد اظهار داشت: در راستای بهبود عملکرد این نهادهای مردمی به عنوان یاری‌‌‌گر دولت در حل مسائل مختلف که تاثیر مستقیمی نیز در اجتماع دارند، تمامی ارگان‌‌‌ها و سازمان‌‌‌های دولتی باید ضمن همکاری لازم، شرایط مساعدتری را بر فعالیت آنها به وجود آورند.

معاون استاندار تهران ادامه داد: سمن‌‌ها نیز باید در قبال تعهد خود به مردم و دولت پاسخگو باشند؛ به ویژه در حوزه آسیب‌‌های اجتماعی که از دغدغه‌‌های اصلی جامعه است.

عیسی فرهادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر