کد خبر: 732208 A

جانشین فرمانده ناجا:

جانشین فرمانده ناجا با بیان اینکه حساس‌ترین و سخت‌ترین کارها بر عهده سربازان است، گفت: ناجا به عنوان متولی امر خدمت مقدس سربازی بایستی به گونه ای عمل کند که سربازان بدانند حامی آنان بوده و این سرمایه اجتماعی را ارج نهد.

به گزارش ایلنا، سردار "ایوب سلیمانی" در نشست تخصصی معاونان، روسای مراکز و مدیران وظیفه عمومی که در سازمان نظام وظیفه عمومی برگزار شد، ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدا و تبریک به مناسبت ولادت حضرت صدیقه زهرا (س) و روز زن، اظهار داشت: نقش سازمان وظیفه عمومی در حفظ و ارتقاء امنیت و آرامش جامعه بسیار حائز اهمیت است.

 جانشین فرمانده ناجا با بیان اینکه حساس ترین و سخت ترین کارها بر عهده سربازان است، گفت: ناجا به عنوان متولی امر خدمت مقدس سربازی بایستی به گونه ای عمل کند که سربازان بدانند حامی آنان بوده و این سرمایه اجتماعی را ارج نهد.

سردار سلیمانی در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: دشمن هر چند از روی ناچاری به گروه های بی آبرو مانند منافقین و سلطنت طلبان دلبسته اما در مجموع حوادث سال جاری تا انتهای دهه مبارکه فجر تعیین تکلیف را روشن کرد که دشمن اراده و ظرفیت برای خدشه وارد کردن به نظام و ارزش های انقلاب اسلامی را ندارد.

وی با اشاره به اینکه محور نظم و امنیت در جامعه ناجا است، یادآور شد: نیروی انتظامی مسئول حفظ و ارتقاء نظم و امنیت اجتماعی و پاسداری از دستاوردها و ارزش های انقلاب اسلامی است.

جانشین فرمانده ناجا خاطر نشان کرد: با آگاهی از نقش  مهم نیروی انتظامی در  تأمین و حفظ نظم و امنیت بایستی با تمام توان تلاش کنیم با عنایت الهی در مسیر صحیح گام برداشته و از خدا طلب توفیق کنیم.

سردار ایوب سلیمانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر