کد خبر: 731398 A

رئیس کمیته امداد امام خمینی از تفاهمنامه سه‌جانبه میان سازمان برنامه و بودجه، بنیاد مسکن و کمیته امداد برای ساخت ۱۲ هزار واحد مسکونی در مناطق محروم سیستان و بلوچستان خبر داد.

به گزارش ایلنا از روابط عمومی کمیته امداد، سیدپرویز فتاح، در مراسم امضای تفاهمنامه ساخت ۱۲ هزار واحد مسکونی برای مددجویان سیستان و بلوچستان که در حاشیه جلسه شورای برنامه‌ریزی استانداری سیستان و بلوچستان برگزار شد، مسکن را اصلی‌ترین نیاز مددجویان دانست و افزود: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، با مشارکت کمیته امداد، سازمان برنامه و بودجه و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ۱۲ هزار مسکن برای محرومان طی یک سال در سیستان و بلوچستان ساخته می‌شود.

وی با اشاره به عمق محرومیت در سیستان و بلوچستان تاکید کرد: ساخت ۱۲ هزار واحد مسکونی برای نیازمندان سیستان و بلوچستان در حالی آغاز شده است که در دیگر استان‌ها ساخت هزار یا ۲ هزار واحد مسکونی در دستور کار قرار گرفته است و این نشان‌دهنده اولویت سیستان و بلوچستان برای رفع فقر است.

در ادامه این جلسه، رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی نیز گفت: این طرح با همکاری کمیته امداد، سازمان برنامه‌ و بودجه و و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی برای مددجویان کمیته امداد و خانواده های نیازمندی که تحت حمایت این نهاد نیستند، برنامه‌ریزی شده است.

علیرضا تابش افزود: بخش اصلی این توافق بر مبنای تسهیلات بانکی و اعتبارات بلاعوض است و از این طریق، مسکن خانوارهای نیازمند ساخته می‌شود.

سازمان برنامه و بودجه سیستان و بلوچستان کمیته امداد کمیته امداد امام خمینی مسکن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر