کد خبر: 730890 A

رئیس مرکز اجرائیات پلیس راهور ناجا مطرح کرد؛

رئیس مرکز اجرائیات پلیس راهور ناجا با بیان اینکه متقاضیان نقل و انتقال خودرو، روز آخر برای پرداخت جرائم معوق اقدام نکنند، تاکید کرد: مالکان خودروها حتما پیش از مراجعه به مراکز نقل و انتقال خلافی خود را از طریق پیامک استعلام کنند.

به گزارش ایلنا، سرهنگ احمد کرمی اسد با اعلام این خبر گفت: بعضاً متقاضیان نقل و انتقال خودرو همزمان با مراجعه به مراکز تعویض پلاک نسبت به پرداخت جرایم رانندگی معوق اقدام می‌کنند.

وی با بیان اینکه روش‌‌های پرداخت جرایم رانندگی متفاوت است، اظهار داشت: در برخی روش‌ها پرداخت جرایم به صورت لحظه‌ای یا اینکه با ۲۴ ساعت تاخیر در سیستم اعمال می‌‌شود.

رئیس مرکز اجرائیات پلیس راهور ناجا ادامه داد: همین امر بعضا موجب می‌شود متقاضیان نقل و انتقال خودرو زمانی که به مراکز تعویض پلاک مراجعه می‌‌کنند، متوجه می‌‌شوند که هنوز جرایم پرداخت شده آنها اعمال نشده و به ناچار مجبور هستند مجددا نسبت به پرداخت جریمه اقدام کنند.

کرمی اسد افزود: هر چند این دسته از متقاضیان می‌‌توانند مجددا با مراجعه به پلیس راهور ناجا درخواست استرداد وجه کنند؛ اما این روند بسیار طولانی و زمان‌‌گیر است.

وی به مالکان خودروها توصیه کرد: قبل از نقل و انتقال از طریق ارسال VIN خودرو به شماره پیامک ١١٠١٢٠٢٠٢٠ ابتدا از صفر بودن رقم خلافی خودرو خود مطلع شوند و پس از آن به مراکز تعویض پلاک مراجعه کنند تا مشکلی برای آنها ایجاد نشود.

رییس مرکز اجراییات پلیس راهور ناجا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر