کد خبر: 730742 A

کانون زبان ایران وابسته به کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در نظر دارد از بین داوطلبان مسلط به زبان های انگلیسی و غیرانگلیسی اعم از آلمانی، اسپانیایی، عربی، روسی، فرانسه، چینی و ایتالیایی از طریق برگزاری آزمون سراسری در کل کشور کادر آموزشی خود را توسعه و تقویت کند. مهلت ثبت نام اینترنتی این آزمون تا پایان روز یکشنبه 5 اسفند 1397 است.

به گزارش ایلنا از روابط عمومی و امور بین الملل کانون زبان ایران، آزمون کتبی جذب مدرس در بخش های انگلیسی(کودکان، نوجوانان و بزرگسالان) و در بخش های غیرانگلیسی(فرانسه، عربی، اسپانیایی، آلمانی، روسی، چینی و ایتالیایی) در روز جمعه 10 اسفند 1397 در کل کشور به صورت همزمان برگزار می شود. همچنین تلاش شده است تا پذیرفته شدگان از ترم بهار و تابستان 1398 در استان‌های مربوطه به کار گرفته شوند.

علاقه مندان به ثبت نام لازم است پس از مراجعه به نشانی www.ili.ir و مطالعه پوشه های پیوست آن، مراحل ثبت نام خود را تکمیل نمایند. بر اساس این گزارش این آزمون با دوره های پیشین تفاوت هایی دارد از جمله برای گروه نوجوانان در بخش های آلمانی و عربی برای اولین بار برگزار می شود همچنین سن در نظر گرفته شده برای داوطلبان تدریس در گروه سنی کودکان از 22 سال به 20 سال کاهش یافته است. لازم به ذکر است دو زبان چینی و ایتالیایی نیز برای اولین بار در کانون زبان ایران فعالیت خود را آغاز می‌کند.

کانون زبان ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر