کد خبر: 730612 A

رئیس کلانتری شهید نامجو از دستگیری اعضای باند ۴ نفره سارقان حرفه ای خودرو و لوازم داخل آن خبر داد و گفت: متهمان به ۶۰ فقره سرقت اعتراف کردند.

به گزارش ایلنا، سرهنگ مرتضی بیراوند گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت خودرو و لوازم داخلی آن، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: با انجام کار اطلاعاتی گسترده مشخص شد که سرقت های انجام شده توسط تعدادی از سارقان حرفه ای که به صورت باندی اقدام به سرقت خودرو و لوازم داخلی آن می کنند، صورت گرفته است.

رئیس کلانتری ۱۰۶ نامجو تصریح کرد: مخفیگاه اعضای باند ۴ نفره سارقان در محدوده خیابان مدنی شناسایی و با جمع آوری اطلاعات و مستندات لازم ماموران موفق شدند در چند عملیات هماهنگ و همزمان هر ۴ متهم را دستگیر کنند.

سرهنگ بیراوند با بیان اینکه یک دستگاه خودرو سواری در جلوی درب مخفیگاه یکی از متهمان مشاهده شد، گفت: در استعلام صورت گرفته، مشخص شد که خودروی موصوف سرقتی بوده و دارای سابقه ثبت سرقت است.

وی گفت: از مخفیگاه متهمان تعدادی اموال مسروقه از قبیل ضبط، باند، لاستیک، تنه موتور، باطری، جعبه آچار و ... ، کشف شد.

کلانتر محله نامجو با اشاره به انجام تحقیقات و بازجویی های صورت گرفته، تصریح کرد: سارقان به ۶۰ فقره سرقت با همکاری یکدیگر اعتراف و پس از تشکیل پرونده با دستور قضائی روانه زندان شدند.

سرهنگ بیرانوند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر