کد خبر: 730208 A

رئیس سازمان جوانان هلال احمر:

رئیس سازمان جوانان هلال احمر گفت: با به‌روز رسانی تفاهمنامه های هلال احمر با وزارتخانه های علوم، بهداشت و دانشگاه آزاد فعالیت‌های کانون‌های دانشجویی منسجم‌تر می‌شود.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی سازمان جوانان هلال احمر، شهاب الدین صابونچی، رئیس سازمان جوانان هلال احمر با اعلام این که یکی از بخش های مهم فعالیت های سازمان جوانان هلال احمر، کانون‌های دانشجویی که در دانشگاه های وابسته به وزارت علوم، بهداشت و دانشگاه آزاد است، گفت: تفاهمنامه جدید هلال احمر با این دانشگاه ها در راستای اثر بخشی بیشتر اصلاح می شود.

وی افزود: بر اساس بازخورد و نیاز سنجی که در سازمان جوانان و جمعیت هلال احمر انجام شده، بزودی تفاهمنامه جامعی برای فعالیت کانون های دانشجویی تنظیم و امضا می شود.

صابونچی گفت: مذاکراتی در حال انجام است که در کنار فعالیت های آموزشی و پژوهشی، ظرفیت های مشترک هلال احمر و دانشگاه مورد توجه قرار بگیرد.

رئیس سازمان جوانان هلال احمر گفت: در سازوکار تدوین متن تفاهمنامه جدید از تجارب دوره های گذشته، نظرات دبیران کانون ها و نیازهای پیش رو استفاده شد.

وی اضافه کرد: در سازوکار جدید تلاش شد، شکل و فعالیت این کانون ها در امتداد فعالیت مجامع بازنگری شود تا تصویری هماهنگ تر و هدف مند تر از کانون های دیده شود.

صابونچی گفت: در تدوین تفاهنامه های جدید تلاش شده حضورکانون ها دانشجویی منسجم تر و فعال تر شود.

هلال احمر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر