کد خبر: 729613 A

از اول اسفند انجام می‌شود؛

صدور بیمه نامه‌های رانندگان حمل و نقل عمومی بدون سود و ضامن تا سقف اعتباری ۳ میلیون تومان از اول اسفند همزمان در سراسر کشور آغاز می‌شود.

به گزارش ایلنا، در پی تفاهم‌نامه سه جانبه مابین اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور، بانک قرض الحسنه مهر ایران و بیمه دانا تسهیلات ۳ میلیون تومانی صفر درصد خدمات بیمه‌ای شامل انواع بیمه نامه‌های خودرویی، تکمیل درمان، حوادث و عمر از اول اسفند در شعب منتخب بیمه دانا سراسر کشور آغاز می‌شود.

این تسهیلات بصورت دریافت وجه نقد نیست و به صورت تسهیلات اعتباری است که رانندگان حمل و نقل عمومی می‌توانند با مراجعه به شعب منتخب بیمه دانا و همچنین مراجعه به آدرس اینترنتی www. Irtusan.ir از نحوه و مکان های ثبت نام مطلع شوند.

رانندگان حمل و نقل عمومی و تاکسیران‌ها می توانند با مراجعه به شعب بیمه و بدون مراجعه به بانک عامل همزمان تا سقف اعتبار ۳ میلیون تومانی، نسبت به دریافت بیمه‌های مربوط به خودرو اعم از ثالث، بدنه و همچنین بیمه آتش سوزی و حوادث به صدور بیمه نامه اقدام کنند و همچنین متقاضیان بیمه تکمیل درمان با مراجعه به آدرس اینترنتی فوق تا تاریخ ۲۰ اسفند ۹۷ فرصت دارند نسبت به تکمیل اطلاعات خود و خانواده اقدام کند تا پس از جمع‌آوری و تجمیع اطلاعات نسبت به صدور بیمه نامه تکمیل درمان اقدام شود.

بر همین اساس این تسهیلات در صورت خوش‌حسابی  شخص تسهیلات‌گیرنده بدون نیاز مجدد به حضور فیزیکی برای سال های آتی نیز به صورت سیستمی شارژ می‌شود.

بیمه نامه رانندگان حمل و نقل عمومی بدون سود و ضامن 3 میلیون تومان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر