کد خبر: 729432 A

مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی و فناوری اطلاعات از برگزاری سیزدهمین کنفرانس سالانه یادگیری و یاددهی الکترونیکی در ۱ و ۲ اسفندماه سال جاری به میزبانی دانشگاه صنعتی خواجه‌نصیرالدین طوسی خبر داد.

به گزارش ایلنا، کنفرانس‌های سالانه «یادگیری و آموزش الکترونیکی» باهدف گسترش دانش و تبادل آخرین دستاوردهای علمی‌ـ تحقیقاتی توسط فعالان، پژوهشگران و اندیشمندان مراکز پژوهشی و دانشگاهی داخل و خارج از کشور و رصد رویدادهای علمی و تجاری مرتبط با آموزش و یادگیری الکترونیکی هرساله برگزار می‌گردد.

این کنفرانس با همکاری دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها، اندیشمندان و پژوهشگران کشور، محیطی را برای عرضه آخرین پیشرفت‌های پژوهشی و فنّاورانه در زمینه آموزش الکترونیکی و با محوریت نقش‌آفرینی آن در حوزه‌های مهارت‌آموزی و کارآفرینی در جامعه و به‌ویژه دانشجویان و فارغ‌التحصیلان دانشگاهی فراهم می‌آورد و دربرگیرنده وجوه مرتبط با حوزه‌های «پداگوژی و علوم تربیتی» و «فنّاورانه و مهندسی» است.

تأکید کنفرانس بر جنبه‌های بنیادی، کاربردی، راهبردی، و توسعه‌ای است که از سودمندی خاص در سطح کشور برخوردارند.

مقاله‌های ارائه‌شده در سیزدهمین کنفرانس سالانه یادگیری و یاددهی الکترونیکی در چهار محور «علم و هنر یادگیری/ یاددهی (پداگوژی) در یادگیری الکترونیکی»، «یادگیری الکترونیکی در توسعه اقتصادی- اجتماعی و فرهنگی»، «فناوری‌های نوین در یادگیری الکترونیکی» و «یادگیری الکترونیکی در همکاری‌های علمی بین‌المللی» ارائه خواهد شد.

گفتنی است؛ از ۲۰۵ مقاله ارائه‌شده به این کنفرانس، ۷ مقاله فرهنگیان جهت ارائه در پنل تخصصی آموزش‌وپرورش انتخاب‌شده است که ۴ مقاله صبح و ۳ مقاله بعدازظهر روز پنج‌شنبه توسط فرهنگیان ارائه می‌شود.

photo_2019-02-17_16-00-49-2

اجتماعی و فرهنگی جامعه فناوری فناوری اطلاعات برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر