کد خبر: 729120 A

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار با حضور در جمع نمایندگان بهره برداران میادین میوه و تره بار، از نزدیک شنونده گلایه‌های آنها بود و قول داد ضمن تلاش برای حل و فصل مسائل و مشکلات بهره برداران، مهم‌ترین گلایه ایشان یعی قاچاق میوه را به گوش مسئولان مربوطه برساند.

به گزارش ایلنا، سید سعید راد با اعلام اینکه مشکلات بهره برداران را به عنوان شرکای تجاری خودمان، مشکل خود می‌دانیم، گفت: همه بر اساس مسئولیت اداری و حرفه‌ای و بر مبنای تعهد انسانی و اخلاقی، موظف هستیم در این شرایط سخت در کنار مردم باشیم.

وی با اشاره به اینکه خودمان را نسبت به بهره برداران، غرفه داران و کارگران میادین و بازارهای میوه و تره بار به عنوان همکاران خود متعهد می‌دانیم، اظهار کرد: رضایت عمومی مردم بالاتر از همه چیز است و همه باید تلاش کنیم تا رضایت شهروندان را جلب کنیم و تصمیماتی که اتخاذ می‌کنیم باید متناسب با شرایط روز باشد.

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار در خصوص مهم‌ترین گلایه مطرح شده در این جلسه در خصوص قاچاق بی رویه میوه از کشور، خطاب به نمایندگان بهره برداران خاطرنشان کرد: برای جلوگیری از قاچاق میوه با تمام توان پیگیری می‌کنم و صدای شما را به گوش مسئولان مربوطه می‌رسانم.

قاچاق مشکلات میادین میوه و تره میوه و تره بار برداران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر