کد خبر: 729087 A

رئیس کلانتری افسریه از دستگیری ۵ شرور محله افسریه که ۴ دستگاه خودروی سواری را در محدوده خیابان ۱۵ متری چهارم تخریب کرده بودند، خبر داد و گفت: این متهمان از جمله مجرمان حرفه ای و دارای سابقه زورگیری دارند.

به گزارش ایلنا، سرگرد فرهاد باقری در توضیح این خبر، گفت: بامداد امروز ساعت ۲:۳۰ صبح ماموران انتظامی هنگام گشت زنی در محدوده خیابان ۱۵ متری دوم به رفتار مشکوک ۳ موتورسوار که در حال تردد بودند مشکوک و بلافاصله فرمان ایست می دهند، متهمان بدون توجه به فرمان پلیس از محل متواری می شوند.

رئیس کلانتری ۱۵۶ افسریه با اشاره اینکه ماموران کلانتری به گشت زنی هدفمند خود برای دستگیری متهمان ادامه می دهند، گفت: در گشت زنی انجام شده ماموران کلانتری موفق شدند همان متهمان را در ۱۵ متری چهارم در حالی که ۲ نفر دیگر نیز به آنان ملحق شده بودند مشاهده کنند.

سرگرد باقری با بیان اینکه ۵ متهم مذکور در حال تخریب ۴ دستگاه خودروی سواری پارک شده در جلوی ساختمانی بودند، بیان داشت: با درخواست کشت انتظامی مبنی بر اعزام تیم کمکی، تیمی دیگری از ماموران کلانتری به محل اعزام و موفق شدند، هر ۵ متهم را که در مقابل فرمان پلیس تمرد می کردند ، دستگیر کنند.

وی بیان داشت: در تحقیقات پلیسی، مشخص شد که این متهمان ضمن ورود به عنف و ضرب و شتم شاکی خودروی شاکی و خودروهای بستگان وی که در جلوی ساختمان پارک شده بود، تخریب کرده اند.

کلانتر محله افسریه با اشاره به اینکه متهمان مدعی بودند که برای تسویه حساب مالی شاکی را ضرب و شتم و خودرو ها را تخریب کرد ایم، افزود: از متهمان تعدادی سلاح سرد کشف و هر ۵ شروز به جرم ارتکابی اعتراف کردند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه متهمان دارای سابقه کیفری و از سارقانزورگیر حرفه ای هستند، عنوان کرد: متهمان برای تحقیقات بیشتر به کلانتری منتقل و تحت بازجوئی اولیه قرار گرفتند.

سرگرد باقری خاطر نشان کرد: با اعتراف صریح متهمان، هر ۵ شرور افسریه تحویل مرجع قضائی شدند.

رییس کلانتری افسریه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر