کد خبر: 729001 A

فرمانده ناجا گفت: طی چند ماه گذشته، افرادی با هدف انجام اقدامات تروریستی به صورت غیرمجاز وارد کشور شده بودند که با هوشیاری و همت مرزبانان، دستگیر شدند.

به گزارش ایلنا، سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی در سفر به استان خراسان رضوی از مرزهای شمال شرق کشور با هدف ارتقاء بنیه دفاعی و امنیتی  و نیز ارزیابی آمادگی عملیاتی واحدهای مرزی بازدید کرد.

وی در حاشیه بازدید از پاسگاه مرزی خطایی حوزه صالح آباد از توابع هنگ مرزی تایباد، به بازدید امروز خود از بیش از ۳۰۰ کیلومتر مرزهای خراسان رضوی اشاره و اظهار کرد: در این بازدید، شاهد بودم، مرزبانان و فرماندهان محترم شان با صلابت، اقتدار و روحیه جهادی در حال حراست و پاسداری از مرزهای کشور عزیزمان هستند که به آنها خدا قوت عرض می کنم.

فرمانده ناجا تصریح کرد: در سال آینده، نیروی انتظامی درصدد است با افزایش و تزریق نیرو و همچنین ارتقاء تجهیزات الکترونیکی واپتیکی در مرزهای کشور، بیش از گذشته مأموریت ها را با سرعت بیشتری انجام دهد.

وی با بیان اینکه طی چند ماهه گذشته، افرادی با هدف انجام اقدامات تروریستی به صورت غیرمجاز وارد کشور شده اما با هوشیاری و همت مرزبانان، دستگیر شدند، تصریح کرد: امروز فرزندان میهن اسلامی در نیروی انتظامی برای حراست از مرزهای کشور آمادگی دارند و امنیت خوبی در سرتاسر ایران اسلامی  حاکم است.

سردار اشتری درباره خیرین امنیت ساز، گفت: فرمانده معظم کل قوا در سال ۹۵، در دیدار فرماندهان ناجا در خصوص خیرین امنیت ساز فرمایشاتی بیان داشتند که پس از آن، اقدامات موثرتری در این رابطه انجام شد.

عالی ترین مقام انتظامی کشور به مشارکت خیرین امنیت ساز در ساخت و تجهیز مقرهای انتظامی اشاره و تصریح کرد: برای ساخت و تجهیز کلانتری ها در سراسر کشور از خیرین امنیت ساز دعوت می شود تا بیش از گذشته به ناجا در این مقوله کمک کنند.

بنابراعلام پایگاه خبری پلیس، وی خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی با جدیت و علاقه در حال خدمت رسانی به مردم است و افتخار می کنیم سرباز ولایت و خدمتگزار مردم هستیم.

سردار اشتری با اشاره به موضوع امنیت که یکی از مهم ترین و بالاترین نعمت هاست، افزود: در خصوص ارتقاء امنیت، کمیسیون های مختلفی در مجلس شورای اسلامی برگزار شده است.

فرمانده ناجا ضمن قدردانی از حمایت های دولت و مجلس از نیروی انتظامی، تصریح کرد: با توجه به طول مرزهای کشور، حمایت های دولت و مجلس در مقوله انسداد مرزی و تقویت مرزبانانی و نیز تامین اعتبارات مربوط به این حوزه بایستی بیش از پیش باشد.

فرمانده ناجا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر