کد خبر: 728993 A

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا:

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا در مراسم الحاق آمبولانس‌های جدید، گفت: تجهیزات تدارک دیده شده به دلیل به‌کارگیری توان نیروهای متخصص داخلی و صرفه‌جویی ارزی به عمل آمده، یکی از مصداق‌های اقتصاد مقاومتی است.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار محسن فتحی زاده، جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا در مراسم الحاق آمبولانس های جدید، توسط معاونت آماد و پشتیبانی به ناوگان ترابری و بهداد ناجا، ضمن تبریک چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و تسلیت شهادت تعدادی از مرزداران دلیر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حمله ناجوانمردانه تروریستی، اظهارداشت: امروز با شرایط اقتصادی و امنیتی خاصی مواجه هستیم و به رغم تلاش های دشمن برای شکست انقلاب اسلامی و تلخ کردن کام ملت ایران، با تدابیر به موقع مدیران اجرایی و تلاش های روز افزون در سایه یاری خداوند متعال و توجهات امام عصر (عج) و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب، می توان شاهد موفقیت های بیشتر و کاهش مشکلات امروز کشور بود.

وی افزود: معاونت آماد و پشتیبانی ناجا، به عنوان رکن اقتصادی نیروی انتظامی برای تامین و نگهداری تجهیزات، همواره آماده است تا با ابتکار، تدبیر و حرکت جهادی در راستای تجهیز و آمادگی مجموعه، گام‌های موثری بردارد و امروز شاهد گوشه ای از این تلاش‌ها هستیم که در عین حفظ استاندارد های لازم، از امکانات موجود داخلی، بیشترین بهره‌برداری را داشته اند.

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا با اشاره به اهمیت حوزه  بهداشت و سلامت در نیروی انتظامی، گفت: باید مطمئن باشیم، در صورت بروز حادثه، مجموعه ای توانمند آماده امداد‌رسانی به رده های مختلف است و از سوی دیگر خدمات بهداشتی و درمانی مناسبی به کارکنان ناجا و خانواده‌های آنها ارائه می شود که تحقق این دو امر خطیر ملزم به داشتن امکانات و تجهیزات بهداشتی و حمل و نقل مناسب ضروری است.

وی خاطرنشان کرد: با آمبولانس‌های جدید الحاقی به ناوگان ترابری بهداد ناجا، این مجموعه با توان بیشتری به اجرای مسئولیت خود پرداخته و همین مهم در شرایط اقتصادی موجود، مایه آرامش و اطمینان کارکنان و فرماندهان ناجا می گردد و ارزش معنوی بالایی دارد.

این مقام ارشد انتظامی به تلاش و همکاری ‌معاونت‌های آماد و پشتیبانی و بهداد ناجا اشاره و خاطر نشان کرد: تجهیزات به روزی تدارک دیده شده که به دلیل به کارگیری توان نیروهای متخصص داخلی و صرفه جویی ارزی به عمل آمده، یکی از مصداق های اقتصاد مقاومتی است .

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا خاطرنشان کرد: باید تلاش کرد با روش‌های نوین و آموزش تخصصی نیرو‌ها، از این تجهیزات ارزشمند به نحو احسن بهره برداری شود تا عمر مفید آنها و نیز کیفیت خدمات درمانی در مجموعه نیروی انتظامی افزایش یابد.

سردار فتحی زاده در خاتمه ضمن تشکر از تلاش‌های ارزنده کارکنان معاونت آماد و پشتیبانی و بهداد ناجا، ابراز امیدواری کرد: با تدبیر فرماندهان ناجا و تلاش های روز افزون کارکنان، شاهد موفقیت‌ها و ابتکارات بیشتری در خانواده بزرگ نیروی انتظامی باشیم.

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر