کد خبر: 728513 A

سرپرست اداره کل امور بانوان شهرداری تهران خبر داد:

مشاور شهردار و سرپرست اداره کل امور بانوان شهرداری تهران از برگزاری چهاردهمین نمایشگاه زنان و تولید ملی از ۱۵ تا ۲۴ اسفندماه در محل دائمی نمایشگاه های شهرداری تهران واقع در بوستان گفت و گو خبر داد.

به گزارش ایلنا، فاطمه راکعی ضمن اعلام این خبر با بیان اینکه ثبت نام متقاضیان شرکت در نمایشگاه از ابتدای بهمن ماه آغاز شد، گفت: در دوره های گذشته حدود ۳۰ درصد از غرفه ها به مراکز کوثر اختصاص می یافت، این بار اما تلاش می کنیم سهم کوثرها را افزایش دهیم تا حضور چشمگیرتری در کنار برندهای مطرح داخلی داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه بخش عمده نمایشگاه به عرضه پوشاک، کیف و کفش اختصاص دارد، عنوان کرد: این محصولات در سالن های گلستان، تهران، پردیس و مهتاب ارائه می شوند و سایر محصولات همچون صنایع دستی، نیازمندی های شب عید و مواد خوراکی در چادرهای محوطه بیرونی و طبقه زیرین نمایشگاه به فروش می رسند.

مشاور شهردار تهران تاکید کرد: یکی از ویژگی های نمایشگاه زنان و تولید ملی حضور برندهای مطرح کشور است که محصولات خود را با قیمت پایین عرضه می کنند. این روند امسال نیز ادامه دارد تا شهروندان در آستانه سال نو کالاهای مورد نیاز را با قیمت مناسب خریداری کنند.

راکعی در پایان گفت: نمایشگاه زنان و تولید ملی یکی از شناخته ترین نمایشگاه ها در حوزه پوشاک است؛ به طوری که اسفندماه سال گذشته حدود ۱۱۰ هزار نفر از این نمایشگاه بازدید کردند. امیدواریم امسال نیز شاهد حضور گسترده شهروندان باشیم.

چهاردهمین نمایشگاه زنان و تولید ملی از ۱۵ تا ۲۴ اسفند از ساعت ۱۰ تا ۲۱ در محل دائمی نمایشگاه های شهرداری تهران واقع در بوستان گفت و گو برگزار می شود.

اسفند فاطمه راکعی بوستان گفتگو نمایشگاه زنان و تولید ملی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر